Sportovně relaxační minicentrum Slunečná

Sportovně-relaxační centrum Sluneční stráň najdete v obci Rudíkov, v okrese Třebíč, v kraji Vysočina. Okolní příroda Třebíčska láká do této oblasti turisty a cyklisty.

Doporučujeme Vám naplánovat si výlet do přírodního parku Třebíčsko, kde natrefíte na vzácné druhy fauny a flóry jako i na chráněné přírodné památky (Kobylinec u Trnavy, Ptáčovský kopeček, Syenitové skály u Pocoucova, Pazderna u Přeckova). Historické zajímavosti můžete obdivovat ve městech Třebíč (židovská čtvrť, Bazilika sv. Prokopa) a na zámcích ve Velkém Meziříčí a Budišově. Během léta jsou pro Vás otevřené koupaliště Velké Meziříčí, Bransouze nebo Kojetice nebo se můžete vykoupat v blízké přehradě Dalešice. Aquapark Třebíč Laguna Vás přivítá vnitřními i vnějšími bazény s atrakcemi a wellness centrem. Na zimní dovolené oceníte běžkařské tratě v okolí i blízké lyžařské střediska Fajtův kopec nebo Šacberk Zborná.

Celoročně nabízíme ubytování ve dvou bungalovech, každý z nich má kapacitu 7 osob. Bungalovy se pronajímají samostatně nebo společně pro větší skupiny.

Oba bungalovy jsou stejně řešeny i se stejným vybavením. Každý bungalov disponuje dvěma ložnicemi, v jedné najdete manželskou postel, ve druhé palandu a samostatné lůžko. Ve společenské místnosti je umístěna televize se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, krb, jídelní stůl a gauč, který po rozložení slouží jako plnohodnotné lůžko pro dvě osoby. Kuchyňský kout Vám poslouží k přípravě vlastních jídel, k dispozici je Vám zde keramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem i rychlovarná konvice. Součástí každého bungalovu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Před oběma bungalovy se nachází vlastní prostorná terasa s posezením.

Další budova na pozemku je společná pro všechny hosty, zde naleznete místnost, kde na podávají snídaně, jídelní stůl se po snídani mění na kulečníkový. Nachází se zde i posilovna s běžícím pásem, činkami, posilovací věží a dalším sportovním vybavením. V areálu si také zahrajete stolní tenis či ruské kuželky. Tenisový kurt je multifunkční a slouží kromě tenisu i na různé míčové hry. Sportovní vybavení Vám zapůjčíme jakož i kola (horské, silniční, elektrické), koloběžky, in-line brusle nebo běžecké lyže. V letním období využijete i zastřešený bazén.

Pokud si potřebujete od sportu odpočinout, pobudněte na zastřešené terase s posezením a venkovním grilem. Děti si užijí zábavu na pískovišti s hračkami nebo na trampolíně. Na požádání pro Vás zajistíme masážní služby a pravidelně pořádáme kurzy líčení. U objektu je zajištěno parkování pro 6 aut.

Přijďte si k nám užít aktivní dovolenou plnou sportu a zážitků. Rádi Vás přivítáme na Slunečné strání.


Preferujeme: Rodiny s dětmi