Ideální pro rodiny, oddíly a cyklisty

Vyjímečná sleva v roce 2020 pro zdravotníky a jejich rodiny - 20% na ubytování.

Kemp Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, v blízkosti soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku.

Okolí kempu se přímo nabízí k výletům do okouzlující přírody, ale můžete navštívit i zříceniny hradů Týřov, Krašov a Krakovec, či rozhlednu Velká Buková.
Vodáky potěší malebný kaňon řeky Berounky. Kousek od kempu lze řeku často i přebrodit a dojít k Čechově mlýnu se starou vodní elektrárnou a muzeem.
Oblíbená naučná stezka ,,Po stopě trilobita" provází jednou z nejvýznamnějších geologických lokalit ČR (Skryjsko-týřovické kambrium) a zabaví i malé děti. Začíná ve Skryjích u místního muzea a Památníku Joachima Barranda.

Ubytovat se v kempu můžete v 8 chatách, jejichž celková kapacita je 37 osob. Po dohodě Vám umíme zajistit i ubytování ve Vašich 8 stanech i 1-2 karavanech. Ubytování je možné v těchto chatách:
- Chatě č. 1 s manželskou postelí, palandou a jednou přistýlkou,
- Chatě č. 2 s manželskou postelí,
- Chatě č. 3 s manželskou postelí,
- Chatě č. 4 s manželskou postelí, palandou a jednou přistýlkou,
- Chatě č. 5 s manželskou postelí, palandou a jednou přistýlkou,
- Chatě č. 6 se dvěma oddělenými lůžky a dvěma palandami,
- Chatě č. 7 se dvěma oddělenými lůžky a dvěma palandami,
- Chatě č. 8 s dvěma oddělenými postelemi a dvěma palandami.

Každá chata je vybavena příslušným počtem lůžek, stolkem, židlemi, věšákem/skříní a lednicí. V Chatě č. 1 je kuchyňský kout i koupelna a wc přímo v ní. Pro každou z ostatních chat (č. 2 až 7) je vyhrazena vlastní zamykatelná místnost s koupelnou (sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou) v jedné samostatné budově. Chata č. 8 sdílí dvě wc a dvě koupelny s hosty ve stanech. Parkování automobilů hostů je zajištěno zdarma přímo v kempu.

Přímo v kempu je hostinec (kuchyně, bar, sál a krytá terasa) s cca 80 místy. Celodenně si můžete dopřát chutná jídla z domácí kuchyně (otevřeno 12:00-22:00 mimo pondělí a úterý) - jen snídaně je nutné dohodnout předem.
Všichni hosté mohou využívat společnou kuchyňku pro přípravu vlastních jídel. Venku můžete využívat gril, ohniště a posezení. Pro malé děti máme k zapůjčení: postýlky, vaničku na koupání, židličky na krmení a terénní kočárek. V objektu jsou také šipky a celá řada stolních her, uprostřed areálu je hřiště - půjčujeme vybavení na badminton, líný tenis, volejbal, nohejbal či fotbal. Vychovaní domácí mazlíčci s ohleduplným majitelem jsou vítáni! Těšíme se na Vás!

Pracujeme na tom, abychom se zlepšovali. Přivítáme jakékoliv náměty na zlepšení. V případě, že nás nezastihnete (máme horší signál), zanechte nám sms zprávu nebo e-mail, abychom se mohli ozvat jakmile to bude možné.