Loading

Apartmány v Rožnově pod Radhoštěm

(5 objektů + 8 objektů v okolí 25 km)

Apartmány Tylovice

Rožnov pod Radhoštěm, v obci / ve městě, u řeky
Moderní apartmány v centru města

Apartmány Hážovský Dvůr

Rožnov pod Radhoštěm, na okraji obce / města, u lesa / na ok...
Ideální apartmány pro rodiny s dětmi

Modrý apartmán ve Vile Adámek

Rožnov pod Radhoštěm, v obci / ve městě, v centru města
Apartmán v prvorepublikové vile.

Apartmán Kinských

Rožnov pod Radhoštěm, na okraji obce / města
Pohodové ubytování v Beskydech

Apartmány Penzion Beskyd

Rožnov pod Radhoštěm, v obci / ve městě, v centru města
Kvalitní ubytování s bazénem v Beskydech

Apartmán na pohodu

Dolní Bečva (Rožnov pod Radhoštěm 3,9 km vzdušně), v obci...
Moderní a komfortní ubytovaní u lesa!

Apartmány Na Čtvrtích

Dolní Bečva (Rožnov pod Radhoštěm 3,9 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Útulné apartmány v malebné přírodě

Apartmány U medvěda

Velké Karlovice (Rožnov pod Radhoštěm 13,5 km vzdušně), v obci / ve městě, u potoka
Rodinná atmosféra, výborné prostředí

Apartmány U vleku

Nový Hrozenkov (Rožnov pod Radhoštěm 14,6 km vzdušně), v obci / ve městě, u vleku
Apartmány u lyžařského areálu Vranča

Apartmány Velké Karlovice

Velké Karlovice (Rožnov pod Radhoštěm 15,5 km vzdušně), v re...
Ubytování v rodinných apartmánech
1 - 13 / 13

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm 1

Kam na letní i zimní prázdniny?

Jakmile se řeknou Beskydy, mnoha lidem se okamžitě vybaví Rožnov pod Radhoštěm, který je jedním z nejoblíbenějších turistických center v dané oblasti. To je jeden z důvodů, proč byste se měli do Rožnova přijet podívat i Vy.

Vzhledem k tomu, že Vám nabízí hodně možností, jak trávit Váš volný čas s přáteli, partnerem nebo rodinou, nejlépe uděláte, když si před jeho návštěvou zarezervujete nějaký hezký, pohodlný a zároveň cenově dostupný apartmán. V případě, že si dáte při výběru záležet, zjistíte, že se jedná o jednu z nejpovedenějších rodinných dovolených, jakou jste kdy zažili.

Turistika a výlety v Rožnově pod Radhoštěm a jeho okolí

Jak už jsme se zmínili v úvodu, Rožnov pod Radhoštěm je žádaný kvůli množství památek a turistických tras, které se táhnout jeho bezprostředním okolím. Patrně nejznámějším místem ve městě je Valašské muzeum v přírodě, které známe i pod označením Skanzen Rožnov pod Radhoštěm. Vzhledem k množství lidových akcí a tradičních staveb získáte celkem snadno pocit, že jste se přemístili v čase.

Kousek od něj je Muzeum soch z písku. Velmi atraktivní je i Dřevěné městečko, ve kterém uvidíte ukázky dřívějšího života. Podobně laděná je Mlýnská dolina. Na to vše pak můžete shlédnout z Jurkovičovy rozhledny, která taktéž zapadá do zdejšího venkovského stylu. Když se budete toulat touto částí města, zastavte se i u kaple z Valašské Bystřice, u větrného mlýna z Kladník nebo u zříceniny Rožnovského hradu. Během letních měsíců se v Rožnově svlažíte v letním koupališti nebo v areálu krytého bazénu. Také jsou tu Rožnovské pivní lázně, bowling a zimní stadion, který je otevřený všem příznivcům ledního bruslení.

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm 2

Proč si vybrat právě levný apartmán?

Cenově dostupné apartmány v Rožnově pod Radhoštěm Vás mile překvapí svou kvalitou. Řada z nich se nachází přímo v centru města, takže to budete mít kousek ke všem atraktivním památkám. Další apartmány jsou buď v přírodě nebo v areálu rekreačního střediska.

V takovém případě budete moci využít společný venkovní bazén, restauraci nebo dětské hřiště, které k takovým místům jednoznačně patří.

Všechny apartmány, nehledě na to, zda se nacházejí v městském domě nebo jsou to zcela samostatné jednotky, mají kompletně zařízenou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s televizí a pohovkou, několik ložnic a v mnoha případech i hernu pro děti a dospělé. V ní může být kromě kulečníku také ping-pong, šipky a sada deskových her pro dlouhé večery. Kdo chce něco trochu navíc, tomu poradíme, aby si vybíral levné apartmány s vlastní saunou, vířivkou či alespoň s terasou, na které je gril.

Výhodou apartmánů je i to, že se hodí jak pro romantické pobyty, tak pro rodinné prázdniny s malými dětmi. Majitelé, kteří se na ně specializují Vám mohou dát k dispozici speciálně upravené jídelní židle nebo dětské postýlky. Co se týče pobytu v apartmánu s domácím zvířetem, vždy se předem informujte u jeho provozovatele. Většina z nich zvířecí mazlíčky vítá, ale stejně jako i jinde zde platí individuální vkus každého.

Apartmány Rožnov pod Radhoštěm 3

Najděte svůj apartmán v Rožnově pod Radhoštěm, co by dup!

Prázdniny jsou tu od toho, abychom si je mohli z plna hrdla užívat. Což se zrovna dvakrát neshoduje s několikahodinovým hledáním místa, do kterého se chcete zajet podívat. S námi tuhle fázi ale dokážete zvládnout maximálně za hodinu svého drahocenného času.

Jakmile začnete s procházením nabídek, otevřete si filtr našeho bezplatného vyhledávacího agenta. Do něj zadejte lokalitu a datum prázdnin. Následně si už pak vybírejte z vnitřního a vnějšího vybavení objektu.

Velmi populární jsou cenově dostupné apartmány se saunou a vířivkou. Zajímavým zážitkem pro Vás může být i máčení se v dřevěné koupací kádi, která je vhodná i pro bylinné koupele. Rozhodovat se lze i podle toho, zda má apartmán v Rožnově pod Radhoštěm k dispozici bazén, nebo je volný na Velikonoce, Valentýna či Silvestra. Kdo chce pracovat i na cestách, toho by měla zajímat síla Wi-Fi signálu.

Rožnov pod Radhoštěm je sázka na jistotu, která Vás prakticky nikdy nezklame. Určitě si s sebou nezapomeňte vzít foťák, dobře vybavený telefon nebo trochu retro polaroid. Uvidíte, že jakmile spatříte všechny kulturní památky, uznáte, že by byla škoda je nezvěčnit na rodinných fotkách.

Názory a doporučení

Jitka Burešová (ubytovatel) 7.3.2020
Rožnov pod Radhoštěm je krásné horské, turistické městečko v Beskydech.
Levandulová (skupina - návštěvník) 23.2.2020
Zajímavá
Petra Blažová (ubytovatel) 13.2.2020
Rožnov pod Radhoštěm nabízí spoustu aktivit, cyklostezky, pivní lázně, pivovar, skanzen, gibon park a další vyžití. Nedaleko jsou sjezdovky a nádherné možnosti pěší turistiky.
Daniel Hruška (ubytovatel) 20.1.2020
Rožnov pod Radhoštěm je vyhlášený především Valašským muzeem v přírodě. Valašské muzeum je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě. Pobyt na Valašsku v srdci Beskyd, je vždy vítanou dovolenou, s možnostmi sportovního, relaxačního, turistického a kulturního vyžití. Valašsko je krásné v každém ročním období. Jak pro nadšence lyžování, tak pro milovníky přírody, nebo turistiky. Celoročně je k dispozici cyklostezka, vedoucí údolím Rožnovské Bečvy v délce asi 33 km vedoucí z obce Horní Bečva přes Rožnov p. R. do Valašského Mezíříčí. Od začátku května až do konce září je v provozu cyklobus. V zimě je cyklostezka při dostatku sněhu udržovaná i pro běžkaře. Vyhledávanými místy k výletům mimo Valašské muzeum jsou, Jurkovičová rozhledna, Pivní lázně v Rožnově, Pustevny, Radhošť, Lysá hora, nově postavená rozhledna Velký Javorník, mlýn Šmajstrla ve Frenštátě pod Radhoštěm, Štramberská trůba, hrad Helfštýn a spousta dalších.
Barbora Mertová (mladý pár - návštěvník) 25.6.2019
Lokalita uzasna.
Helena Vincencova (starší pár - návštěvník) 10.6.2019
Jurkovičova rozhladnu,Roznovsky pivovar,skanzen všetky 3 časti,Pustevny až po chrám Cyrila a Metoda
Eva Kačirkova (starší pár - návštěvník) 5.6.2019
Čistota