Loading

Apartmány ve Velkých Karlovicích

(5 objektů + 9 objektů v okolí 25 km)

Apartmány Razula

Velké Karlovice, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Rodinné apartmány u sjezdovky (Beskydy)

Apartmány U medvěda

Velké Karlovice, v obci / ve městě, u potoka
Rodinná atmosféra, výborné prostředí

Apartmány Velké Karlovice

Velké Karlovice, v rekreační oblasti, u lyžařského střediska
Ubytování v rodinných apartmánech

Apartmány Pod Miloňovou

Velké Karlovice, v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Komfortné apartmány v Beskydech

Ubytování u Hořeliců

Velké Karlovice, v obci / ve městě, u řeky
Apartmán v podhoří Beskyd a Javorníků

Apartmány U vleku

Nový Hrozenkov (Velké Karlovice 6,9 km vzdušně), v obci / ve městě, u vleku
Apartmány u lyžařského areálu Vranča

Apartmán na pohodu

Dolní Bečva (Velké Karlovice 12,6 km vzdušně), v obci / ve m...
Moderní a komfortní ubytovaní u lesa!

Apartmány Na Čtvrtích

Dolní Bečva (Velké Karlovice 12,6 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Útulné apartmány v malebné přírodě

Apartmány Hážovský Dvůr

Rožnov pod Radhoštěm (Velké Karlovice 12,9 km vzdušně), na o...
Ideální apartmány pro rodiny s dětmi

Apartmány Tylovice

Rožnov pod Radhoštěm (Velké Karlovice 14,1 km vzdušně), v ob...
Moderní apartmány v centru města
1 - 14 / 14

Apartmány Velké Karlovice

Užijte si netradiční nocleh v tradiční valašské dědině

Okouzlující moravská vesnice s názvem Velké Karlovice mile překvapí každého, kdo má chuť, dopřát si hezký pobyt uprostřed krásné přírody. Nechte se okouzlit půvabem roubenek, zhlédněte ruční výrobu hudebních nástrojů a užijete si večer plný zábavy. Za zážitky můžete vyrazit i na Valašsko, jež si oblíbí také milovníci cykloturistiky. Chcete-li zůstat déle, jistě Vás potěší apartmány ve Velkých Karlovicích, se spoustou výhod a za skvělé ceny, kde načerpáte novou energii.

Apartmány Velké Karlovice 1

Velké Karlovice jsou úžasným místem, kde, jako by se zastavil čas. Celý den tady můžete jen relaxovat na pastvinách s pasoucími se ovcemi a užívat si výhled na okolní krajinu. Nebo se začtete do kronik, které Vás seznámí s historií této malebné obce.

Právě ta vděčí, stejně jako blízká Karolinka, za svůj vznik podnikateli Salomonu Reichovi. Jeho sklárna tu již dávno nestojí, i přesto Vás ale mile překvapí levné ubytování, hezké památky a krásná příroda.

Hledáte luxus a soukromí? Vyzkoušejte zdejší apartmány

Česko-slovenské pomezí Vám toho nabízí doopravdy hodně, a pokud si chcete pobyt ve Zlínském kraji skutečně užít, měli byste zůstat nejméně týden. Vyzkoušet přitom můžete moderní apartmány ve Velkých Karlovicích. Na rozdíl od hotelů ve městě Vám nabídnou dostatek soukromí, zároveň se jim však vyrovnají svým luxusem. Kdo chce poznat lépe celý region a užít si zde dovolenou, jistě ocení výhodné apartmány na dlouhodobé ubytování

Krásný roubený kostel Panny Marie Sněžné, stejně jako karlovské fojtství, přitahují pozornost návštěvníků již od nepaměti. Pokud toužíte taktéž spatřit slavné roubené stavby, určitě si zarezervujte apartmány pro turisty a přijeďte se do Velkých Karlovic podívat. Milovníci romantiky pro změnu ocení luxusní apartmány s krbem. Samozřejmě však nechybí ani apartmány pro skupiny, jež využijí party přátel, kteří míří na hory společně.

Jaké výhody apartmány ve Velkých Karlovicích nabízí? 

Dechberoucí Beskydy již od nepaměti lákaly svým půvabem slavné umělce, spisovatele a básníky. Ani Velké Karlovice nejsou výjimkou a mistři řezbáři, stejně jako umělečtí řemeslníci zde působí dodnes. Pokud chcete poznat kouzlo ručních prací i Vy, sjednejte si výhodné ubytování a zamiřte sem minimálně na týden. Zajisté přitom oceníte naše apartmány ve Velkých Karlovicích, které navíc nabízí celou řadu benefitů, z nichž si vyberete. 

Apartmány Velké Karlovice 2

Pokud míříte na Valašsko se svými potomky, jistě uvítáte apartmány pro rodiny s dětmi, s pískovištěm a houpačkami, stejně jako spousty možností, jak zde trávit volný čas. Za zážitky se vyplatí zamířit taky do Karlovského muzea.

Nahlédnete zde do valašské kuchyně, seznámíte se s životem zbojníků a vyzkoušíte si lidová řemesla. Pakliže Vás láká houbaření, nesmíte vynechat apartmány u lesa, odkud si domů odvezete nejen borůvky, ale i spousty hříbků.

Samozřejmostí je též čistota, nadýchané peřiny a naprosté soukromí, které Vám nabídnou zejména apartmány pro dva, situované na klidném místě, daleko od turistů.

Ti, kdo si neumí představit letní pobyt bez opalování, si naopak nesmí nechat ujít apartmány se zahradou, kde se budou moci slunit celý den. Musíte být online i na dovolené? Potom zkuste apartmány s terasou, kde můžete nejen pracovat, ale zároveň si odtud užijete hezký výhled.

Levné ubytování v okolí Velkých Karlovic se vyplatí

Dovolená ve Velkých Karlovicích stojí doopravdy za to, ale stejně tak by byla chyba minout jejich okolí, které se má taktéž čím pochlubit. Apartmány u vody, v blízkosti legendami opředeného Karlovského jezera, ocení každý, koho láká pobyt plný vodních radovánek. Za koupáním ale můžete vyrazit i do Frenštátu pod Radhoštěm. Také zde na Vás čeká spousta zábavy a pokud se rozhodnete zůstat na víkend, jistě uvítáte apartmány u aquaparku

Na své si nicméně přijdou i milovníci lyžování a snowboardingu, protože zimní dovolená ve Velkých Karlovicích je skutečně vyhlášená. Pokud patříte mezi ně, neváhejte a vyzkoušejte Ski areál Synot Kyčerka. Čeká zde na Vás nejen parádní jízda a večerní lyžování, ale nechybí ani luxusní apartmány u lyžařského střediska, pro ty, kdo chtějí zůstat déle. Menší Ski areál Jezerné si oblíbí hlavně ti, jež mají chuť, užít si pohodovou a nikým nerušenou jízdu, stejně jako moderní apartmány u vleku za výhodné ceny.

Apartmány Velké Karlovice 3

Ať už Vás láká pobyt plný výletů, toulky přírodou či adrenalin, zajisté oceníte, že po skvělém dobrodružství následuje ještě lepší relax. Právě ten Vám nabídnou přepychové apartmány se saunou, které si prostě zamilujete.

Stejně tak máte možnost vyzkoušet i skvěle zařízené a luxusní apartmány s vířivkou, nebo se vydejte do Luhačovic. Nádherné lázeňské město potěší všechny, kdo touží po odpočinku a domů se Vám odtud chtít prostě nebude. 

Stylové apartmány ve Velkých Karlovicích již čekají...

Máte chuť užít si dovolenou ve Velkých Karlovicích a sháníte levné ubytování za příznivé ceny? Potom počítejte s tím, že těšit se můžete nejen na skvěle zařízené apartmány, ale i hotely a penziony se širokou nabídkou služeb. Pro milovníky romantiky jsou zase připraveny stylové roubenky, kde se budete cítit jako za starých časů. Podobně Vám udělají radost chaty na nejkrásnějších místech Valašska, odkud se Vám chtít domů prostě nebude.

Velké Karlovice Vám nabízí nejen spousty možností, jak zde trávit volný čas, ale samozřejmě nechybí komfortní ubytování. Pokud Vás taktéž láká dovolená plná pohody, spojená se soukromím, neváhejte a apartmány ve Velkých Karlovicích určitě vyzkoušejte.

Názory a doporučení

Viliam Valentíny (ubytovatel) 5.2.2020
Karlovský minipivovar, muzeum, zvonici Soláň, rozhledny-Miloňová a Súkenická
Lucie (skupina - návštěvník) 17.12.2019
Jezdili jsme půl hodiny od Velkých Karlovic do Bílé na sjezdovku. V samotných Karlovicích je jich také několik, ale nebyl sníh. Kousek od apartmánu se dá vyjít na rozhlednu.
Horňák (ubytovatel) 13.9.2019
Velké Karlovice jsou typickou valašskou obcí. Najdete tu ještě zachovalé pastviny s menšími stády ovcí, najdete stavení v horách, kde se ještě dodnes hospodaří. Objevíte zde stromy, které znají staré příběhy, kapličky a kříže vyprávějící o starostech a radostech lidí, kteří zde žili. Objevíte tu své Valašsko, najdete si svá místa v krajině.
Jan Minarčík (skupina - návštěvník) 8.9.2019
Okolní příroda
Petra Typltová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 18.8.2019
Zvonice na Solani.. pekne darky z cest, dovolene ;-)
Dagmar Denerová (starší pár - návštěvník) 12.8.2019
Líbí se mi Velké Karlovice umístění, atmosféra, mám ráda zdejší lidí.
Apartmány Velké Karlovice (ubytovatel) 25.7.2019
Velké Karlovice, ráj aktivní dovolené, kola, brusle, turistika, lyže, běžky, sáně. Vše na jednom místě.
Karel Kverka (sólo host - návštěvník) 10.7.2019
I když je obec Velké Karlovice turistickým místem,necítil jsem zde shon a napětí. Lidé jsou zde příjemní a ochotní.
Miroslava Ascherová (starší pár - návštěvník) 24.6.2019
Každý si vybere dle svých zájmů,dobrý bod na návštěvu Javorníků a Beskyd.