Loading

Penziony ve Znojmě

(4 objekty + 7 objektů v okolí 25 km)

Rezidence Černý medvěd

Znojmo, v obci / ve městě
Moderní ubytování v historickém centru

Penzion U Mikuláše

Znojmo, v obci / ve městě, v centru města
Penzion s panoramatickou terasou

Penzion Šťastný medvěd

Znojmo, v obci / ve městě
Relax a komfort v centru Znojma

Penzion U komína

Znojmo - Oblekovice, na okraji obce / města
Moderně zařízený penzion s restaurací

Penzion a Hospůdka Podyjí

Havraníky (Znojmo 5,7 km vzdušně), v rekreační oblasti, u le...
Přátelské a klidné ubytování v Podyjí

Penzion Vinařství Viktorín

Tasovice (okres Znojmo) (Znojmo 7,6 km vzdušně), na okraji obce / města, u řeky
Moderní ubytování, výborné vínko

Penzion Vinařství Lintner

Tvořihráz (Znojmo 9,4 km vzdušně), v obci / ve městě
Rodinný penzion s vinným sklípkem

Penzion u Čabalů

Lukov (okres Znojmo) (Znojmo 10,1 km vzdušně), na okraji obc...
Rodinný penzión v klidném prostředí

Penzion Sarton

Lukov (okres Znojmo) (Znojmo 10,2 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na...
Rodinný penzion v klidné části Znojemska

Penzion Dagmar

Vranov nad Dyjí (Znojmo 17,6 km vzdušně), v obci / ve městě,...
Blízko přehrady, skvělá cena, pro páry
1 - 11 / 11

Penziony Znojmo

Penziony Znojmo 1

Vstupte do města vína, památek a kultury

Kdo si plánuje dovolenou v Jihomoravském kraji, ten alespoň na okamžik zauvažuje o prázdninách ve Znojmě. A není se čemu divit. Toto město, které je zhruba hodinu cesty od Brna, se pyšní nepřeberným množstvím historických památek a zajímavých akcí.

Ty se většinou konají v návaznosti na místní vinařskou tradici, která zde bují už několik dlouhých staletí. Proto nebuďte překvapení, když se Vám během procházky centrem naskytne pohled na stovky kilometrů vinic.

Abyste si mohli tuto perlu Jižní Moravy vychutnat plnými doušky, zamluvte si zde cenově dostupný penzion. Jen dávejte pozor, aby to bylo dostatečně brzy. Zvlášť v případech, kdy se chystáte na košt nebo na jiné slavnosti, o které je mezi místními i přespolními opravdu velký zájem. Potom už Vám nic nebrání v tom, abyste nasedli do vlaku, autobusu nebo do auta a jeli si se svými blízkými užívat všeho, co Vám toto zajímavé město plnými hrstmi nabízí.

Rodinná dovolená nebo romantický pobyt? Penziony ve Znojmě to jistí!

Penziony ve Znojmě nejsou vyhledávané jen proto, že Vás přenesou takřka do centra veškerého dění, ale i pro svou výbavu a příznivé ceny. Z toho důvodu se do nich uchylují jak zamilované páry, které v nich tráví dovolenou, tak aktivní senioři a rodiny s dětmi. Tomu odpovídá i zaměření a nabídka každého jednoho z nich. Zatímco některé Vám umožní pobyt ve standardním pokoji s jednou koupelnou a ložnicí, ve kterém kromě televize a pohovky najdete i ledničku, mikrovlnku a rychlovarnou konvici, v jiných případech si pronajmete pokoj s několika místnostmi.

Penziony Znojmo 2

V nich je kromě většího počtu ložnic i samostatný obývací pokoj s televizí a pohodlnou sedací soupravou. Nejdůležitější je ale nepochybně plnohodnotná kuchyň s lednicí a sporákem, ve které si uvaříte svá oblíbená jídla z lokálně zakoupených surovin.

Když se Vám ale nebude z nějakého důvodu chtít, stravování dokáže pokrýt i restaurace, ke které může náležet i vinný sklep. Ve společných prostorách lze využít i venkovní nebo vnitřní bazén a wellness centrum pro hosty.

Kromě masáží nabízí i privátní vířivku a saunový svět. Protože se cenově dostupné penziony ve Znojmě hodí i pro pořádání svateb dokážete sehnat takový, který má zahradní altánek nebo salonek pro hostinu a pro taneční zábavu.

Jaké památky ve Znojmě navštívit?

Prakticky každý z nás ví, že Znojmo je město památek. Jaké z nich si ale vybrat? V centru města se zaměřte na prohlídku podzemí. Také by Vám neměla uniknout radniční věž, morový sloup či procházka okolo chrámu sv. Mikuláše, který je notoricky známý z nejrůznějších propagačních fotek. Líbit se Vám bude i Střelniční věž a Kapucínská zahrada, ve které načerpáte klid. Kdo miluje pivo, ten by měl zvážit i prohlídku Expozice pivovarnictví, ve které je muzeum.

Cestujete s malými dětmi? V tom případě je vezměte do přírodního dětského parku Gránice. Kromě hezké procházky si užijete i pohled na dřevěné sochy, mezi kterými je sova, prase nebo mlok. Na okraji města je také malá chaloupka, které se říká Karkulka. Děti můžete vzít i k nedalekému Pivcovu prameni.

Penziony Znojmo 3

Zarezervujte si levný penzion ve Znojmě s předstihem

Nechcete se spoléhat na to, že ve Váš termín dovolené nebo ve svátek bude v některém z cenově dostupných penzionů ve Znojmě stále ještě volno? Pak myslete trochu dopředu a zarezervujte si svůj pobyt v něm co nejdříve. Díky tomu získáte přístup ke všem zajímavým nabídkám a dost možná budete mít štěstí i na levnější cenu.

Prostřednictvím našeho bezplatného vyhledávacího agenta najdete penziony ve Znojmě, které jsou vhodné na dovolenou pro dva, ale i takové, které mají bezbariérový přístup. Upřesnit můžete i to, zda má být v penzionu větší počet koupelen, má mít svůj vlastní bazén nebo má dobré připojení Wi-Fi. Na poslední chvíli si zarezervujete i levné penziony ve Znojmě, které se specializují na víkendové, ale i dlouhodobé pronájmy. Protože toho ale umíme zařídit mnohonásobně více, budeme rádi, když si tento systém vyzkoušíte na svou vlastní kůži.

Znojmo je jedno z nejkrásnějších měst, které můžete na Jihu Moravy navštívit. Ať už do něj přijedete na pár dní, nebo na delší prázdniny, stále v něm budete nacházet nová a zatím neprobádaná místa, která Vám poskytnou mnoho vědomostí a zábavy. Z toho důvodu by mohla být podobná dovolená poučná i pro děti, pro které je osobní zážitek tím nejlepším učitelem ze všech.

Názory a doporučení

Zdeňka Kadlecová (ubytovatel) 1.4.2020
Cyklostezky, koupaliště, putování po vinných sklípcích, znojemské podzemí, bowling. Navštivte také Infinity Laser GAME a VR Znojmo, Muzeum motorismu, Znojemský hrad nebo pivovar.