Únik z civilizace - návrat k sobě

Chalupa SvobodUm stojí na okraji obce Jindřichovice pod Smrkem, v okrese Liberec. Tato lokalita se nachází v těsné blízkosti polských hranic.

V obci najdete skanzen, naučnou stezku a ekologické informační centrum Lunaria. Na turistiku se vydejte například k rozhledně na Smrku. Cyklisty určitě zláká Singltrek pod Smrkem, 80 km dlouhá cyklostezka s různými úrovněmi náročnosti, která je vhodná pro začínající i zkušené cyklisty. Turisty vyhledávaný je i zámek ve Frýdlantu a výletní místo Obří sud. Relax je zaručen v lázních Libverda. Mnoho možností trávení volného času na Vás čeká v sousedním Polsku, naplánujte si den v Aquaparku Interferie Sport Hotel Świeradów Zdrój nebo si zalyžujte v areálu SKI & SUN Świeradów Zdrój.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v chalupě s kapacitou 10 hostů a dvou bungalovech, každém s kapacitou 5 osob. Objekty je možné pronajmout jako celek nebo zvlášť. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel a také školení a firemní akce.

Hlavním objektem je chalupa, ve které jsou Vám k dispozici dvě společenské místnosti v podkroví. Takzvaná meditárna je podkrovní prostor vhodný pro skupinové aktivity, využijete tu zvukovou aparaturu , pohovku, křesla, sedací polštáře a karimatky, na požádání Vám poskytneme projektor. Nachází se zde také jedno samostatné lůžko a dvě matrace, využívané jako přistýlky. Další společenskou místností je jídelna s posezením pro 20 osob, využívaná i jako herna. Kuchyně je umístěna v přízemí, využijete zde elektrický sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici a práci Vám ušetří i myčka nádobí. Před vchodem do meditárny se nachází krytá terasa s posezením vhodná i pro kuřáky.

Odpočinete si v jedné ze tří 2-lůžkových ložnic, všechny jsou vybaveny manželskou postelí, v jedné navíc přistýlkou ​​(matrace). V jedné z ložnic je k dispozici dětská postýlka. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety. V celé chalupě je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Vedle chalupy je umístěna budova, rozdělená na dva stejně vybavené bungalovy. V obou najdete ložnici s manželskou postelí a obývací místnost s kuchyňským koutem. V obývací místnosti se nachází rozkládací gauč, který se využívá jako přistýlka pro dvě osoby a pohovka, také využitelná jako přistýlka pro jednoho. Chutná jídla si navaříte díky kompletně vybavenému kuchyňskému koutu s elektrickým dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je Vám i jídelní stůl se židlemi. Ke každému bungalovu přísluší vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Hostům je na požádání umožněno použít pračku v chalupě za příplatek. V případě zájmu Vám můžeme zprostředkovat stravování formou cateringu (nutné rezervovat dostatečně dopředu v několikaměsíčním předstihu). Na zahradě je možné využít gril a ohniště s posezením (lehátka, pět zahradních setů: stůl + 2 lavice). Volný čas mohou děti strávit na hřišti s pískovištěm, trampolínou, houpačkou a skluzavkou. Pro úschovu kol a lyží najdete vyhrazený prostor v garáži. K objektu vede polní upravená cesta a přímo u objektu je k dispozici parkování pro 10 aut. V objektu teče zdravotně nezávadná voda, avšak s vysokým obsahem železa a manganu. Návštěvníkům jsou k dispozici filtrovací konvice, v případě citlivosti na odlišnou chuť doporučujeme vzít si raději i vlastní balenou vodu.

Přijďte si k nám odpočinout od civilizace. Těšíme se na Vás na Chalupě SvobodUm!