Útulná roubenka u lesa v blízkosti vody

Chata Roubenka se nachází u Dalešické přehrady, v rekreační části obce Kramolín. Tato lokalita spadá do okresu Třebíč v kraji Vysočina.

Okolí chaty nabízí mnoho možností pro turistiku a cyklistiku, vybrat se můžete například na túru kolem přehrady nebo k rozhledně Babylon. Pokud preferujete spíše vodu, vyberte se na vyhlídkovou plavbu parníkem. Kolem přehrady najdete několik pláží a sportovních areálů pro děti i dospělé. Mnohé potěší návštěva pivovaru, známého z filmu Postřižiny, v obci Dalešice, která se nachází na druhém břehu. Pokud Vám chybí ruch města, vyberte se do okresního města Třebíč, kde najdete mimo jiné i památky zapsané do seznamu UNESCO (Bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť, židovský hřbitov).

Celoročně Vám nabízíme ubytování v dřevěnici s kapacitou pro 5 osob. Svou dispozicí je tento objekt vhodný zejména pro menší rodiny s dětmi. Chata je bezbariérová, všechny pokoje se nacházejí v přízemí.

Ve společenské místnosti s kuchyňským koutem najdete televizor, jídelní posezení a pohodlný gauč, který se využívá jako přistýlka. Domácí jídla si připravíte v kompletně vybaveném kuchyňském koutu s elektrickým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. Po aktivním dni najdete odpočinek v ložnici s manželskou postelí a dvěmi samostatnými lůžky. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Přímo ze společenské místnosti se dostanete na terasu, kde si můžete společně posedět, případně použít přenosný gril. U chaty je umožněno parkování pro 2 auta. Přijďte si odpočinout na Chatu Roubenka. Těšíme se na Vás!