Chata v nádherném prostředí u lesa

Nabízíme Vám příjemné ubytování v naší Chatě Sýkorka, nacházející se v centru Národní přírodní rezervací Rejvíz, patřící pod obec Zlaté Hory. Toto místo je návštěvníky Jeseníků právem označováno za "PERLU" těchto hor.

Rejvíz leží na náhorní plošině uprostřed lesů, poskytuje tak mnoho možností trávení skvělé dovolené, jako např. cykloturistiku, turistiku, houbaření či běžkování. Velmi oblíbeným místem na výlet je Velké mechové jezírko a mezi nejnavštěvovanější v Jeseníkách jednoznačně patří nejvyšší vrchol Praděd (1491 m). Během pobytu doporučujeme i návštěvu zříceniny gotického hradu Koberštejn, Zlatorudné mlýny na řece Olešnice, Poutního kostela P. Marie Pomocné, turistické rozhledny Zlatý Chlum a mnoho jiných atrakcí v okolí. V zimě si skvěle zalyžujete v lyžařských střediscích Skipark Filipovice, Skiareálu Příčná - Zlaté Hory a Ski M Chřástal - Zlaté Hory, Horní Údolí.

Naše Chata Sýkorka Vám nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou pro 16 osob. Na výběr máte z těchto ložnic:
- dvou 3-lůžkových ložnic v přízemí chaty s manželskou postelí a samostatným lůžkem, každá navíc disponuje vlastní koupelnou a toaletou,
- dvou 3-lůžkových ložnic na patře s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jedné 4-lůžkovém ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky (na patře).

V přízemí chaty mohou hosté využívat kromě dvou 3-lůžkových ložnic s vlastním sociálním zařízením i jídelnu s posezením, televizí se satelitním příjmem, plně vybavenou kuchyň se dvěma chladničkami a vším potřebným zařízením. Rovněž se zde nachází i finská sauna a další dvě koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Na patře si zasloužený spánek hosté dopřejí v jedné ze tří ložnic, dvou 3-lůžkových a jedné 4-lůžkové. Součástí patra je i samostatná toaleta. V celém objektu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Velká zahrada Vás zláká na příjemné posezení u ohně. Vaše ratolesti se potěší skluzavce, houpačkám a dětské lezecké stěně. Volné chvíle si zkrátíte hrou stolní fotbal. V případě potřeby Vám zabezpečíme dětskou postýlku a dvě židle na krmení. Lyže a kola si odložíte v místnosti na to připravené. Auta zaparkujete přímo u objektu. Přijďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii do pracovních dnů. Těšíme se na Vás!