Blízko zámku, skvělé pokoje, super cena

Rádi preferujete ubytování, kde je cítit pohodu a rodinnou atmosféru? Přesně to je náš rodinný Penzion Marcela, který se nachází asi 10 minut pěšky od Lednického zámku a zámeckého parku.

Obec Lednice patří k turisty nejnavštěvovanějším oblastem v Jihomoravském kraji. Je to způsobeno právě tím, že se zde nachází Lednicko-valtický areál (zapsán do seznamu UNESCO). V rámci areálu si můžete udělat prohlídku Lednického zámku, jeho parku, případně se vydat na zámky ve Valticích i Mikulově. Obec se proslavila i díky místním jodobromovým lázním. V létě si můžete zaplavat ve vodní nádrži Nové Mlýny, Mlýnském rybníku nebo bazénu Břeclav. Pro nadšence cyklistiky nebo in-line bruslení se přímo nabízí množství cyklistických tras.

Penzion Marcela disponuje celkovou kapacitou 11 osob. Pokoje v něm jsou útulné, komfortně zařízené, situované v prvním patře domu. Na výběr máte:
- dva 2-lůžkové pokoje - každý s manželskou postelí,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky.

Součástí každého pokoje je kromě příslušného počtu lůžek i pracovní stolek se židlemi a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V 3 a 4-lůžkovém pokoji je navíc televize se satelitním příjmem. V celém objektu je zajištěno zdarma WiFi připojení na internet.

Chutná jídla si můžete připravit v společném mini kuchyňském koutu, který obsahuje mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, lednici s mrazákem, kuchyňské nádobí a posezení. Po dohodě Vám umíme zajistit snídaně i uschování kol. Objekt je nekuřácký, domácí zvířata nejsou povolena. Parkování aut je možné přímo před domem. Těšíme se na Vás!