Rodinný penzion v České Kanadě

Penzion Ovčárna najdete ve městě Nová Bystřice, v blízkosti hranic s Rakouskem. Toto město leží v krásném prostředí České Kanady.

Vyberte se na pěší turistiku nebo cyklistický výlet. Cyklistických tras je tu nespočet, z naučných stezek můžeme zmínit Graselovy stezky, které zahrnují šest výletních okruhů, z nich jeden vede přímo vedle penzionu. Ve městě si zahrajete tenis, golf, minigolf i kuželky. V Jindřichově Hradci se podíváte na zámek a zabavíte se v aquaparku. Zajímavou atrakcí v této oblasti je úzkokolejná železnice, na níž se převezete například i parním vlakem. Doporučujeme navštívit i město Slavonice, které je plné historických památek, včetně zpřístupněného podzemí z 13. století. Ze Slavonic se můžete vybrat do vesničky Maříž, která je známá svou keramikou. V letním období si užijete osvěžení v okolních rybnících nebo si zajdete na koupaliště Dačice. Relaxační výlet si naplánujte do lázní v Třeboni.

Od 1. května do konce října nabízíme ubytování v rodinném penzionu s celkovou kapacitou pro 17 osob. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky,
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden 3-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi (dvě samostatná lůžka / jedno samostatné lůžko).

Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí na každém pokoji je televize. K dispozici jsou dvě rozkládací postele, které je možné umístit do 3-lôžkových pokojů nebo do apartmánu. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí objektu je restaurace, která je určena pouze pro ubytované hosty, snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu, je možné přiobjednat i večeře. Restauraci není možné využívat jako společenskou místnost, je k dispozici pouze v době podávání jídel. V penzionu můžete za poplatek využívat vířivku a po dohodě pro Vás zajistíme i masérské služby. Na pozemku u penzionu najdete posezení na terase s venkovním krbem. V těsné blízkosti penzionu leží rybníky, kde je možný rybolov, zapůjčíme Vám i rybářské nářadí a pomůžeme s vybavením povolenky. Cyklisté ocení prostor pro odkládání kol a také možnost dobíjení elektrokol. Parkovací místa pro 6 aut najdete přímo u objektu.

Přijďte k nám za aktivitami i odpočinkem. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Ovčárna.


Preferujeme: Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky