Ubytování v oáze klidu a pohody

Stylově zařízená Sýkorová chalupa je situována v klidném, horském prostředí osady Suchá Rudná, která přísluší obci Světlá Hora. Osada se nachází na úpatí nejvyšší hory Moravy Praděd (1492 m n m.), v nádherném údolí obklopeném lesy s čistým horským vzduchem a jedinečnou přírodou.

Léto v této osadě je stvořeno na cyklistiku, turistiku, sběr lesních hub a plodů či jiných aktivit. O turistické cíle v okolí osady Suchá Rudná opravdu není nouze. Zajímavý je výlet k Dřevěný kapli Nejsvětější Trojice v Suché Rudné, na Rozhlednu Praděd, do Zámku Bruntál, Jeskyně Na Pomezí, Arboreta Nový Dvůr a pod. Pokud k nám zavítáte v zimě, v okruhu několika km máte na výběr z těchto lyžařských středisek: Ski Annaberg - Andělská Hora, Skiareál Pradědova Aréna Karlova Studánka.

Celoročně Vám nabízíme ubytování ve čtyřech 4-lůžkových pokojích, s celkovou kapacitou pro 16 osob.

Přízemí chalupy tvoří obývací místnost s krbem (momentálně nefunkční), pohodlným gaučem, televizí se satelitním příjmem, CD - přehrávačem a jídelním posezením. Přímo s obývací místností je propojena luxusní, plně vybavená kuchyň. Příjemné večery s blízkými nebo přáteli strávíte ve společenské místnosti se stylovým barem, velkou lednicí s mrazícím boxem, posezením a stolním krytým fotbalovým stolem. Přízemí uzavírá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Po dřevěných schodech se dostanete na patro, kde se nacházejí čtyři totožně vybavené 4-lůžkové ložnice se dvěma 2-lůžkovými postelemi a televizí se satelitním příjmem. Rovněž na tomto patře je hostům k dispozici koupelna se sprchovým koutem, dvěma umyvadly, bidetem a toaletou. V celém chalupě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Při chalupě na zahradě si můžete pohodlně posedět, případně něco dobrého upéct nebo ugrilovat na zahradním krbu. Nejmenší se potěší houpačce, prolézačce a v letním období dětskému bazénu. Pro nadšence basketbalu je zde připraven basketbalový koš. Během pobytu Vám rádi poskytneme dětskou židličku i žehličku se žehlicím prknem. Svá kola a lyže si bezpečně odložíte v prostoru k tomu určeném. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás!