Loading

Apartmány v Železné Rudě

(2 objekty + 4 objekty v okolí 25 km)

Apartmány Čertova chata

Železná Ruda - Špičák, na samotě, u lyžařského střediska
Pohodlné apartmány v blízkosti skiareálu

Apartmány Brevant

Železná Ruda - Špičák, v rekreační oblasti, u vleku
Apartmány jen 250 metrů od lanovek!

Apartmány U Františka Pod Zelenou Horou

Srní (Železná Ruda 17,2 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Krásné apartmány, se saunou, se sklípkem

Apartmán u Řežábků

Kolinec (Železná Ruda 17,2 km vzdušně), na okraji obce / města
Apartmán s bazénem na předhůří Šumavy

Apartmány Vydrýsek

Srní (Železná Ruda 18,6 km vzdušně), mimo obce / města, u le...
Apartmány 3+KK a 3+1/45-90m2

Apartmán Srní 121

Srní (Železná Ruda 18,8 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Prostorný, slunný apartmán s výhledem
1 - 6 / 6

Apartmány Železná Ruda

Apartmány Železná Ruda 1

Dovolená v apartmánech Vás bude zaručeně bavit

Milujete přírodu a zároveň se těšíte na to, až oprášíte svoji sportovní výbavu? Ať už plánujete vyjet na rodinnou dovolenou nebo se svým partnerem, určitě byste si měli naplánovat společné prázdniny v Železné Rudě.

Ta se nachází na malebné Šumavě, jen pár minut od státní hranice s Německem. Nejedná se ale o místo, na kterém by dávaly lišky každý večer dobrou noc. V Železné Rudě je několik kulturních institucí, dobrá infrastruktura i široko daleko vyhlášené lyžařské středisko.

Proto na nic nečekejte, sbalte si kufry a ještě, než se vydáte na svou dlouhou cestu, si v Železné Rudě pronajměte apartmán. Kromě toho, že Vás vyjde na zlomek ceny budete mít absolutní soukromí. Také se nebudete muset řídit zajetým harmonogramem většího ubytovacího střediska.

Apartmány v Železné Rudě Vás okouzlí svým pohodlím

Ubytování v levných apartmánech na Šumavě má spoustu zajímavých výhod. I když má každý z nich svůj pevně stanovený check-in a check-out, v mnoha případech není problém domluvit si i individuální čas příjezdu, který závisí na Vaší dopravě. Také existuje mnohem větší šance, že majitel uvítá i cestovatele s malými dětmi či s jejich milovaným domácím mazlíčkem.

Apartmány Železná Ruda 2

 V neposlední řadě se nemusíte stresovat hlukem z chodby nebo tím, že Vám nevyhovuje stravovací režim. Těšit se proto můžete z menších, ale i velkometrážních apartmánů v centru města nebo na samotě či v lese. Velmi žádané jsou tu i levné apartmány u lyžařského střediska.

V každém apartmánu je, stejně jako u Vás doma, kompletně zařízená kuchyň s jídelním stolem, obývací pokoj s televizí a pohovkou, několik oddělených ložnic a koupelna. Standardem je i dobré připojení Wi-Fi.

Něčím trochu navíc bývá dětský koutek se stolními hrami, šipkami a stavebnicemi, sauna, vířivka a balkón. Apartmány v Železné Rudě, které jsou přizpůsobené prázdninovým pobytům rodin mohou mít ve své výbavě i přebalovací pult, dětské jídelní židle, postýlky a trochu odolnější nábytek.

Co tady lze podniknout?

Přímo v centru Železné Rudy je Muzeum historických motocyklů. Dětem i dospělým se bude líbit i Environmentální centrum Šumava a Muzeum Šumavy Železná Ruda. V létě pro Vás bude unikátním zážitkem i čas strávený u Kneippovy lázně na Grádelském potoce. Za hezkého počasí se s potomky vydejte i na Pohádkovou stezku Brčálník. Za zmínku určitě stojí i Brčálnické mokřady, které jsou stranou od veškerého turistického ruchu. Do katastrálního území města ale náleží i rozhledna Špičák, Černé jezero a část vodopádů v Bílé strži.

Nuda Vám ale nehrozí ani v případě, že se rozhodnete sportovat. Kromě toho, že je tu velké množství půjčoven kol, tu najdete několik sjezdovek. Například ty u Skiareálu Belveder nebo sjezdovky na hoře Špičák. V létě je tu v provozu bikepark, přírodní koupaliště, sportovní klub Špičák a celá řada dalších sportovních středisek, které jen čekají na Vaši návštěvu.

Apartmány Železná Ruda 3

Zarezervujte si své ubytování ideálně ještě dnes

Není radno se pouštět na cesty, když nemáte zařízený apartmán. Abyste nemuseli jeho hledáním strávit příliš mnoho času, obraťte se na našeho bezplatného online agenta. V jeho filtru najdete spoustu inspirace na to, jak by mohlo Vaše vysněné ubytování v Železné Rudě vypadat.

Hledáte cenově dostupný apartmán u lyžařského střediska? Měl by mít svůj vlastní venkovní nebo vnitřní bazén? Nebo naopak toužíte po sauně a vířivce, které by Vás přenesly do světa luxusního wellness?

Ať je to, jak chce, v naší nabídce najdete víc než to! Během mrknutí oka si vyfiltrujete apartmány, které mají bezbariérový přístup nebo ve kterých je větší počet koupelen. Dokážete si pronajmout i levné apartmány mimo město. Například v atraktivním Srní s vlčím výběhem nebo v nedalekém Kolinci. Vše tedy opravdu záleží jen na Vás a na tom, co vyhovuje Vašim konkrétním představám.

Železná Ruda už netrpělivě čeká na to, až se do ní přijedete podívat. Když Vás její kulturní a sportovní možnosti přestanou bavit, běžte si pročistit hlavu do otevřené přírody v jejím blízkém okolí. Uvidíte, že domů se pak vrátíte svěží a plní nových sil.

Názory a doporučení

Radek Hron (rodina s malými dětmi - návštěvník) 13.2.2020
Lyžařský areál
Marie Holá (starší pár - návštěvník) 28.7.2019
Nádherná příroda.