Útulní apartmány v malebné přírodě!

Zveme Vás do Apartmánů Vydrýsek situovaných v klidné lokalitě, nedaleko obce Srní, odkud to máte blízko do města Kašperské Hory i na hřebeny hor Národního parku Šumava. Velmi rádi přivítáme rodinky s dětmi, spřátelené rodinky i páry.

Pokud toužíte poznávat okolí, pěkný je výlet k hradu Kašperk a túra údolím řeky Křemelné. Odtud se dostanete k řece Vydra a naučnou stezkou přejdete až k bývalému královeckému dvorci Antýgl. Doporučujeme Vám také procházku podél Vchynicko-tetovského plavebního kanálu, návštěvu obory s jelení zvěří (500 metrů od ubytování) a s dětičkami se poučit i pobavit na naučném mravenčím chodníku s prolézačkami pro děti. Určitě neobejděte i Vlčí výběh - náučnou stezku, kde se dozvíte zajímavé informace o vlcích a když budete mít štěstí i nějakého vlka uvidíte. V zimním období zde najdete běžkařské tratě i upravené svahy lyžařského střediska Kašperské Hory, ski areálů Zadov a Kvilda.

Apartmány Vydrýsek jsou Vám celoročně k dispozici a nabízejí ubytování ve třech bytech s celkovou kapacitou pro 24 hostů. Na výběr máte tyto apartmány:

- Bezbariérový 4-lůžkový apartmán v přízemí s možností čtyř přistýlek, dvě na komfortní rozkládací pohovce a dvě na rozkládacích křeslech. V apartmánu se nachází obývací místnost s televizí se satelitním příjmem, kompletně vybavená kuchyně s jídelním posezením, dvě 2-lůžkové ložnice, každá s manželskou postelí a také koupelna se sprchovým koutem, vanou a samostatná toaleta. Apartmán disponuje vlastním vchodem ze zahrady.

- 4-lůžkový apartmán v prvním patře s možností čtyř přistýlek na rozkládacích křeslech. V apartmánu je Vám k dispozici obývací místnost s televizí se satelitním příjmem propojená s kompletně vybavenou kuchyní a jídelní částí, dvě 2-lůžkové ložnice každá s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a stejně samostatná toaleta.

- 4-lůžkový apartmán v prvním patře s možností čtyř přistýlek na rozkládacích křeslech. V tomto apartmánu je připravena obývací místnost s televizí se satelitním příjmem, kuchyně s jídelnou, 2-lůžková ložnice s manželskou postelí, 2-lůžková ložnice se samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

V prostorách ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Rodiny s dětmi se potěší dětské postýlce, dětské vysoké židli a dětskému plastovému nádobí. V přízemí ubytování se nachází také dětský koutek s hračkami a elektronickými šipkami. Využijete i místnost na úschovu Vašich kol a lyží, prostor na praní v pračce a sušení prádla. Navíc zde najdete společnou samostatnou toaletu a sprchovou vaničku vhodnou k umytí bot či Vašich domácích mazlíčků. Rádi Vám zapůjčíme i sáně a boby.

Z ubytování se Vám naskytne překrásný výhled na okolní krajinu a upravenou zahradu. Zde si může posedět v altánku se zahradním krbem, opékat na ohništi, hrát volejbal, petangue nebo kriket. Vaše dětičky se vyhrají na dětském hřišti. Nedaleko ubytování (500 metrů) je možné (po dohodě) využít venkovní bazén a zahrát si minigolf v našem druhém ubytovacím zařízení. Při apartmánech je dostatečný prostor na zaparkování Vašich aut. Ubytujeme Vás i s Vašimi domácími mazlíčky, ovšem pouze po dohodě a za poplatek.

Dokonalý klid, příjemná atmosféra, jedinečný výhled a komfortní ubytování. Co víc si můžete přát? Stačí si zarezervovat pobyt v Apartmánech Vydrýsek a Vaše perfektní dovolená může začít. Těšíme se na Vás.