Apartmány jen 250 metrů od lanovek!

Apartmány Brevant jsou situovány v atraktivní části města Železná Ruda - Špičák, okres Klatovy. Jen 250 - 300 metrů od ubytování se nachází lanovky Ski areálu Špičák.

Okolí apartmánů nabízí zajímavé možnosti během celého roku. V létě si užijete cyklistiku na nově vybudované cyklostezce, která spojuje město Železná Ruda s areálem Špičák. V horkých dnech Vás jistě potěší blízké přírodní koupaliště Žabák, koupaliště Hartmanice, Nýrsko či Petrovice u Sušice. V zmíněném blízkém lyžařském areálu Špičák si přijdou na své lyžaři různých úrovní. Najdete zde nejprudší sjezdovku Šance, sjezdovky vhodné pro carving, trasy pro skialpinisty a také mnohé upravované běžecké trasy. V okolí si navíc zalyžujete i v lyžařských areálech Pancíř, Alpalouka, Nad Nádražím, Belveder, Samoty.

Velmi rádi Vás v našich Apartmánech Brevant přivítáme během celého roku. Ubytování disponuje kapacitou 16 lůžek. Na výběr máte čtyři identické 4-lůžkové apartmány. Dva jsou situovány v přízemí, dva na patře (vybaveny navíc vlastním balkonem).

Ve všech apartmánech je pro Vás připraven vlastní obývací prostor s televizí se satelitním příjmem, jídelní posezení a dvě samostatná lůžka. V této místnosti se také nachází pokaždé kuchyňská linka vybavená elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, toustovačem, toasterem, ledničkou a běžným kuchyňským nádobím. Ve všech apartmánech se nachází jedna ložnice s manželskou postelí i vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro dětičky rádi připravíme dětskou vysokou stoličku. V prostorách ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Při apartmánech si posedíte v altánku s exteriérovým posezením, kde si můžete navíc grilovat na přenosném grilu. Vaše lyže si odložíte v budově ubytování a kola v kůlničce. Na zaparkování aut Vám poslouží parkovací prostor při apartmánech. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v Apartmánech Brevant.