Skvělá aktivní dovolená na Šumavě

Penzion 103 se nachází v turisticky velmi vyhledávaném městě Železná Ruda, ležícím na Šumavě. Přijďte si vychutnat aktivní dovolenou v prostředí krásné přírody právě k nám!

Celoročně ubytujeme až 26 hostů v osmi pokojích a jednom apartmánu. K dispozici máte:
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky (pokoj č. 6),
- čtyři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí (pokoj č. 1, pokoj č. 3, pokoj č. 4, pokoj č. 8),
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a přistýlkou (pokoj č. 2, pokoj č. 5),
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou a samostatnou postelí (pokoj č. 7),
- jeden 3-lůžkový apartmán s patrovou a samostatnou postelí.

Každá ubytovací jednotka disponuje televizí. Součástí apartmánu je kuchyňka s plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a v chodbičce se nachází jídelní posezení. Součástí všech jednotek je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí se nachází společná kuchyň, která obsahuje hned několik kusů všech potřebných spotřebičů, jako je elektrická trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice s mrazákem. Připravené jídlo si vychutnáte na jídelním posezení. Pokoj č. 2 a apartmán jsou bezbariérové.

V celém objektu je bezplatné WiFi připojení na internet samozřejmostí. Na venkovním posezení si na grilu připravíte chutná jídla, pokud se budete chtít rozhýbat, zahrajete si například šipky. Pro děti máme k dispozici dětskou postýlku za poplatek. A aby se nenudili, uvnitř na ně čeká mini dětský koutek plný hraček. V zimním období si Vaše lyže bezpečně odložíte v lyžárně. S parkováním si nemusíte dělat starosti - až 8 aut bez obav zaparkujete přímo u objektu.

Železná Ruda je pro Vás skvělou lokalitou, ať už se chystáte strávit volné chvíle sportem nebo výlety. Vydejte se na Černé jezero, jezero Laka nebo vodní nádrž Nýrsko. Obdivujte krásy přírody z rozhledny Poledník, objevujte dávnou historii ve skanzenu lidové architektury Velhartice, archeoparku Prášily nebo na zámku Bystřice nad Úhlavou. V zimě si jednoznačně přijdete na své, protože v okolí se nachází hned několik lyžařských vleků. Co tak Ski areál Pancíř, Špičák, Nad Nádražím a lyžařský areál Alpalouka? Málo Vám jistě nebude.

Toužíte po klidném ubytování, kde Vám nic nebude chybět a kde se nebudete nudit? V Penzionu 103 jste na správném místě. Těšíme se na Vás!