Loading

Levné ubytování ve Zlíně

(1 objekt + 12 objektů v okolí 25 km)

Penzion na Jurém

Zlín, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Moderné pokoje u biofarmy a lesoparku

Penzion 66

Fryšták (Zlín 4,7 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Výhodné ubytování nedaleko Zlína!

Chata Hvozdná

Hvozdná (Zlín 5,6 km vzdušně), v rekreační oblasti, u vody
Jedinečná chata s rybníkem, krbem

Restaurace a penzion ELKO

Hvozdná (Zlín 7,0 km vzdušně), v obci / ve městě
Pohodlné pokoje v penzionu s restaurací

Chalupa Slušovice

Slušovice (Zlín 10,4 km vzdušně), v obci / ve městě
Dokonalá rodinná rekreace s bazénem

Penzion Regina

Kašava (Zlín 12,0 km vzdušně), v obci / ve městě
Rodinný penzion s bazénem

Penzion u Koudelků

Podhradí (okres Zlín) (Zlín 12,8 km vzdušně), na samotě, u l...
Čisté pokoje penzionu s dom. zvířaty

Chalupa Barunka

Rusava (Zlín 12,9 km vzdušně), na okraji obce / města, u les...
Rodinná chalupa-pro děti hřiště a herna

Ubytovna V.I.P.

Holešov (Zlín 13,6 km vzdušně), na okraji obce / města
I dlouhodobě, WiFi, kuchyň, parkování

Rekreační areál Skleníky Spytihněv

Spytihněv (Zlín 16,1 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Sportovní vyžití všeho druhu
1 - 13 / 13

Levné ubytování Zlín

Levné ubytování Zlín 1

Poznejte krásy Baťova kraje rychle a levně

Na rozhranní Valašska, Hané a Moravského Slovácka leží Zlín proslavený podnikatelem Tomášem Baťou, jež Vás na první pohled zaujme svým nevšedním vzhledem. Těšit se můžete na funkcionalistickou architekturu, Mrakodrap 21 s Baťovou kanceláří ve výtahu, ale i na skvělé sportovní a kulturní vyžití. Samozřejmostí je také levné ubytování ve Zlíně a okolí, v penzionech, chatách i privátech za ty nejnižší možné ceny.

Zlín, metropole Východní Moravy a správní centrum stejnojmenného kraje, byl založen již v roce 1322 jako malá řemeslnická osada. Později došlo k jeho povýšení na město, nicméně svou zlatou éru zažil až s nástupem obuvnické firmy Tomáše Bati. V průběhu první poloviny 20. století došlo k jeho proměně ve světově proslulou průmyslovou aglomeraci. Ta dnes svým návštěvníkům nabízí nejen mnoho zajímavostí, ale také výhodné ubytování za super ceny.

Jaké zajímavosti ve Zlíně určitě neminout?  

Chcete na vlastní kůži zažít americký sen, ale nechce se Vám letět do USA? Potom je pro Vás dovolená ve Zlíně jako stvořená. Po návratu ze zámoří za svého starostování nechal Tomáš Baťa město budovat po vzoru amerických metropolí. Těšit se tak můžete na mnohé zajímavosti, od funkcionalistické architektury, zahrnující mrakodrapy, přes Baťovu kancelář ve výtahu, až po Památník Tomáše Bati, kousek od místa, kde zahynul při letecké havárii.

Stejně tak Vám nabízí Zlín levné ubytování, které Vás mile překvapí mnoha benefity, z nichž si určitě vyberete. Na prvním místě jsou samozřejmě co nejnižší možné poplatky za nocleh, jež oceníte zejména v případě ubytoven. Stejně tak ale nechybí ani luxus a přepych, který Vám nabídnou hezky zařízené a luxusní hotely situované v centru města. Zlín je navíc oblíbeným centrem kongresové turistiky a lékařských sympozií a z tohoto důvodu nechybí ani výhodné ubytování pro obchodní cestující.

Levné ubytování Zlín 2

Levné ubytování ve Zlíně si nenechte ujít

Na své si ve Zlínském kraji přijdou také rodiny s dětmi, na které čeká parádní pobyt plný dobrodružství. V letních měsících se můžete se svými ratolestmi vydat na koupaliště Panorama, zatímco v průběhu chladného zimního počasí se příjemně ohřejete ve Zlínských lázních. Samozřejmostí, se kterou máte možnost počítat, je i levné ubytování u koní poblíž stáje Vyhlídka, kam můžete své dítě poslat i na tábor. Bez ohledu na věk si určitě nenechte ujít ZOO Zlín, nejnavštěvovanější místo regionu.

Kdo chce zjistit o slavné minulosti města trochu více, neměl by vynechat známé Obuvnické muzeum s kolekcí bot z celého světa. Jedinečnou atmosféru města doplňují i priváty v podobě slavných Baťových domků, jež ocení každý, kdo hledá to nejlevnější ubytování ve Zlíně. Za zmínku samozřejmě stojí také Hrad Malenovice. Na milovníky romantiky zde čekají oblíbené noční prohlídky, zatímco zamilované dvojice jistě ocení levné ubytování pro páry.

Vydejte se za krásami Zlínského kraje 

Máte-li chuť zažít pořádné dobrodružství, neváhejte a vydejte se za hranice města, neboť také okolí Zlína Vám má co nabídnout. Za návštěvu tak stojí třeba klasicistní zámek Vizovice postavený v polovině 18. století. Prohlédnete si unikátní sbírku obrazů a grafik, projdete se po zámecké zahradě a hlavu složíte v jednom z apartmánů ve městě. Ještě předtím si ale připijete tradiční slivovicí, nebo se rovnou vydáte na exkurzi do Distillery Land Rudolf Jelínek.

Levné ubytování u vody, poblíž vodní nádrže Ludkovice, je zase ideální pro všechny, které láká příjemná rodinná dovolená spojená s opékáním buřtů, klidem a pohodou. Na své si přijdou také houbaři, neboť Zlínský kraj je plný hlubokých hvozdů, a taktéž výhodné ubytování u lesa, v kempech, srubech a penzionech, je zde samozřejmostí. Kdo má rád lidová řemesla a folklor, neměl by si nechat ujít výlet na Valašsko, stejně jako netradiční nocleh v tradiční roubence.

Levné ubytování Zlín 3

Zimní dovolená ve Zlíně taktéž stojí za to a na všechny milovníky lyžování a snowboardingu čeká řada zimních center s veškerým příslušenstvím. Jedním z nich je i Ski areál Rusava s parádními svahy, dobře vybavenou lyžařskou školou i večerním lyžováním. Stejně tak nechybí ani levné ubytování u vleku, pro ty, kdo chtějí strávit na sjezdovce celý den. Právě odtud se pak můžete vydat třeba do Luhačovic, kde zakončíte celý pobyt procházkou po kolonádě příjemným relaxem v lázních.

Jak na nejlevnější ubytování ve Zlíně?  

Proslulé rodiště Tomáše Bati svým návštěvníkům nabízí nejen jedinečnou funkcionalistickou architekturu, ale také výhodné ubytování za příznivé ceny. Pokud Vás láká luxus a přepych, vyzkoušejte hotely a apartmány, kde se o Vás postará přívětivý personál. Priváty a penziony zase mile překvapí ty, které láká pohodový pobyt v příjemném domácím prostředí. Samozřejmě však nechybí ani cenově výhodné chaty a roubenky situované v romantickém okolí města, které si stejně jako celý Zlín taktéž zamilujete. 

Je Vaším snem prima dovolená, během které si prohlédnete zajímavé památky, užijete si dobrodružství a ještě si pořádně zasportujete? V tom případě neváhejte, zarezervujete si to nejlevnější ubytování ve Zlíně a na výlet se sem určitě vydejte.