Rodinný penzion-Adršpach-Teplické skály

Rodinný penzion s centrální polohou v CHKO Adršpach – Teplické skály. Ideální pro rodinnou rekreaci i jednotlivce. Mnoho značených turistických tras Vás zavede do typických skalních měst i nedalekých Broumovských stěn včetně stolové hory Ostaš. Vhodné pro strávení klidné zimní dovolené, hlavně pro hosty, kteří nemilují přeplněná zimní střediska. Zimní turistika.

Překrásné prostředí Vám nabídne něco v každém ročním období. V létě se můžete věnovat turistice i cyklistice, přírodu si můžete vychutnat i z koňského hřbetu. Skalní města jsou vyhledávány horolezci, pokud se chcete dostat ještě výše, z Broumova si můžete vyrazit na vyhlídkový let. Pokud Vás zajímá historie, navštivte klášter v Broumově nebo zámky Náchod, Ratibořice a Nové Město nad Metují. S dětmi se zabavíte i poučíte v ZOO Dvůr Králové nad Labem. V zimním období v okolí penzionu najdete množství upravovaných tras na běžecké lyžování. Ski areál Kamenec, který je vzdálen jen 1 kilometr, Vám nabízí denní i večerní lyžování a lyžařskou školu. Také doporučujeme vyzkoušet vzdálenější sjezdovky Petříkovice a Radvanice. V létě najdete osvěžení na místním koupališti a během celého roku se zabavíte v Aquaparku Trutnov nebo v polském vodním parku Kudowa Zdroj.

Celoročně je Vám k dispozici ubytování v rodinném penzionu s celkovou kapacitou pro 27 osob. Ubytovat se můžete v některém z těchto pokojů:
- šesti 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí,
- dvou 3-lůžkových pokojích, s manželskou postelí, samostatným lůžkem a přistýlkou,
- jednom 4-lůžkovém pokoji se dvěma manželskými postelemi.

Každý pokoj disponuje vlastním kuchyňským koutem a jídelním stolem, kde si připravíte a vychutnáte jídla podle vlastní chuti. Poslouží Vám zde dvouplotýnka, rychlovarná konvice a lednice. Samozřejmostí je ve všech pokojích koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Do pokojů Vám na požádání přidáme dětskou postýlku.

V objektu naleznete také společenskou místnost s televizí se satelitním příjmem. Zde jsou pro Vás připraveny jídelní stoly, které lze podle potřeby rozdělit nebo spojit pro menší či větší skupiny. V této místnosti se také podávají snídaně, které je v případě zájmu nutno objednat při rezervaci pobytu. Další společenskou místností je vinárna se samostatným vchodem, jejíž součástí je samoobslužný bufet s občerstvením a různými druhy nápojů, včetně vín z Moravy. V této vinárně je povoleno kouření.

Na rozlehlém pozemku u penzionu se nachází několik samostatných sezení. Najdete zde také dva sruby, jeden z nich slouží jako přístřešek pro 20 lidí. Zde si můžete společně posedět a připravit dobré jídlo na grilu, který je k dispozici na požádání. Ve druhém srubu je pro Vás přichystáno sportovní vybavení jako rakety na badminton či stolní tenis, zároveň si zde můžete odložit Vaše kola a lyže. Pro děti bude největší zábavou hřiště s kolotoči, houpačkou a pískovištěm. Parkování je zajištěno přímo u penzionu, v průměru připadá jedno místo na pokoj.

Přijďte si k nám užít krásu, klid a svobodu Adršpašských skal. Těšíme se na Vás v Pensionu Dita.


Neakceptujeme: Domácí zvířata