Ubytování jen 10 minut autem od centra

Penzion Poděbradova se nachádzí ve druhém největším městě České Republiky, Brně, v části Královo pole. Z našeho penzionu to máte blízko jak do centra tak i na Brněnské výstaviště, kde se celoročně pořádají důležité akce.

V Brně a okolí si přijde na své každý, ať už jsou Vaše zájmy jakékoli. K vyhledávaným zajímavostem patří Katedrála sv. Petra a Pavla, hrad Špilberk, Dietrichsteinský palác či Technické muzeum. Za zábavou i vědomostmi se vyberte do Botanické zahrady Mendelovy univerzity, do ZOO nebo VIDA! Science Centra. Bazény a koupaliště se nacházejí přímo ve městě, doporučujeme naplánovat si den i v Aquaparku Pasohlávky s tobogány a wellnessem. Na Jižní Moravě si vychutnáte turistiku pěšky i na kole, vyberete se na některou z vinných tras, které vedou mezi vinicemi a sklípky, z nichž mnohé nabízejí ochutnávky vín.

Během celého roku je pro Vás k dispozici penzion s celkovou kapacitou pro 12 hostů. Ubytování poskytujeme v těchto pokojích:
- dvou 1-lůžkových pokojích,
- dvou 2-lůžkových pokojích,
- jednom 2-lůžkovém pokoji s možností přistýlky,
- jednom 3-lůžkovém pokoji.

Všechna lůžka jsou samostatné. Ke každému z pokojů náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou a rychlovarnou konvicí. V 3-lůžkovém pokoji je k dispozici také kuchyňská linka s nádobím. Všichni hosté mohou využívat společný kuchyňský kout na chodbě s elektrickým sporákem a běžným kuchyňským nádobím. Téměř ve všech pokojích najdete také stůl se židlemi (v jedném 1-lůžkovém pokoji jen konferenční stolek s křeslem), který je možné využít jako pracovní stůl. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Parkovat můžete přímo na ulici před penzionem. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Poděbradova!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky