Jedinečná dovolená v Krkonoších

Uvažujete o dovolené v Krkonoších? Přijďte do našeho Hotelu Zotavovna Přední Labská, který se nachází v Špindlerově Mlýně. Naše rekreační a rehabilitační zařízení nabízí širokou paletu služeb každému typu hosta.

Pokud rádi poznáváte okolí, určitě si naplánujte výlet do jedinečné přírody Krkonoš pěšky nebo na kole. V Špindlerově Mlýně se nachází množství možností na trávení volného času - Aquapark Špindlerův Mlýn, Muzeum Kostek či Bobová dráha. V zimním období se toto město mění na vyhledávané středisko zimních sportů - díky místním Ski areálům. Samozřejmě, náš areál poskytuje tolik možností, že se Vám vyplatí zůstat u nás.

Celoročně se můžete ubytovat v Hotelu Zotavovna Přední Labská, jehož kapacita je 174 lůžek (včetně přistýlek). Ubytovat se můžete ve dvou budovách - A a B. K dispozici máme:

Budova A
- čtyřiadvacet 3-lůžkových pokojů s přistýlkou - manželská postel, jedno pevné lůžko a gauč.
- jeden Rodinný pokoj s manželskou postelí, dvěma lůžky a gaučem,
- dva Turistické pokoje s pěti pevnými lůžky,
- jeden Byt s manželskou postelí, čtyřmi pevnými lůžky a pohovkou.

Pokoje v budově A jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, ledničkou a vlastním sociálním zařízením - koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V pokojích je také balkon nebo terasa. Některé pokoje disponují gaučem, který slouží jako přistýlka.

Budova B
- pět 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- čtyři 2-lůžkové pokojů s přistýlkou - manželská postel a gauč,
- pět 3-lůžkových pokojů s přistýlkou - manželská postel, jedno pevné lůžko a gauč.
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma lůžky,
- dva 4-lůžkové pokoje s přistýlkou - s manželskou postelí a dvěma lůžky a pohovkou.

Pokoje v budově B jsou zařízeny televizorem se satelitním příjmem, ledničkou a vlastním sociálním zařízením - koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V některých pokojích je umístěn gauč, který slouží jako přistýlka.

V celém areálu se v objektech nachází WiFi připojení na internet. V našem komplexu můžete využívat služby recepce, restaurace s barem a terasou i kongresovou místnost s technikou. Máme také možnosti uchování kol a lyží. U nás se zrelaxujete ve wellness centru se saunou, soláriem, vířivkou a službami maséra. Nabízíme i sportovní možnosti, a to kulečník, fitness, minigolf, stolní fotbal, stolní tenis, venkovní bazén či basketbal. Děti se zabaví dnu v dětském koutku a ven na hřišti. V areálu je také altán, gril, ohniště, terasa a venkovní posezení. Parkování je možné na jednom ze tří našich parkovišť. Těšíme se na Vás!