Penzion v Adršpašsko-teplických skalách

Penzion Rudolf v Zdoňově, vesnici, která je součástí města Teplice nad Metují. Zdoňov leží nedaleko Teplických i Adršpašských skal a zároveň je hraničním přechodem do Polska.

K oblíbeným turistickým cílům v této oblasti patří skalní města, které lákají i horolezce. Vyberte se také na horu Ostaš nebo k Broumovským skalám. V Broumově můžete navštívit benediktinský klášter, v Polici nad Metují zajujímavé muzea (Muzeum stavebnice Merkur, Papírové muzeum), v Kuksu se naučíte něco o historii lékárnictví v Hospitalu nebo si prohlédnete známé Braunovy sochy. Milovníci české literatury jistě rádi navštíví Babiččino údolí, historiky zase zaujme dělostřelecká pevnost Dobrošov nebo podzemní komplexy z období 2. sv. války v polském městě Walbrzych. K důležitým historickým památkám této oblasti patří i zámky v Náchodě a Novém Městě nad Metují a daleko to není ani k zámku Ksiaz, jednomu z největších polských zámků. S dětmi si vyrazte do ZOO Dvůr Králové nad Labem. Vodní radovánky najdete v létě na koupalištích v Meziměstí, v Teplici nad Metují, Petříkově nebo Trutnově a celoročně Vás přivítá aquapark s wellness Kudowa Zdroj.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 31 hostů. K dispozici jsou Vám tyto ubytovací jednotky, každá s vlastním vchodem:
- tři 2-lůžkové pokoje s přistýlkou,
- jeden 3-lůžkový pokoj,
- jeden 5-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- jeden 7-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- jedna 7-lůžkový chatka se třemi ložnicemi.

Všechny pokoje, apartmány i chatka disponují vlastním kuchyňským koutem s dvouvařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, nádobím a menším jídelním posezením. Samozřejmostí je v každé ubytovací jednotce vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Podle potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. V hlavní budově je zajištěn bezplatný WiFi přístup k internetu.

Součástí penzionu je i společenská místnost s posezením a s barem s výčepním zařízením. Venku najdete zastřešenou terasu s venkovním krbem, kde můžete grilovat. Děti určitě rady stráví čas na hřišti s prolézačkami, skluzavkou, houpačkou a pískovištěm. V létě se osvěžíte v menším venkovním bazénu. Přímo u nás chováme domácí zvířata, na které se můžete podívat nebo pomoci s péčí o ně. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, kola si odložíte v garáži. U penzionu může parkovat 8 aut.