Loading

Chaty a chalupy s koupací kádí

(19 objektů)

Srub Samsara

Trutnov, na okraji obce / města, u potoka
Velká zahrada, sauna a koupací káď

Chalupa Malá Hofmanka

Vítkovice, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Opravdové Krkonoše a dokonalý klid.

Roubenka Veverka

Rudník, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Nadstandardně vybavená dřevěnice

Usedlost Nový Svět

Růžová, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Rodinný penzion v Českém Švýcarsku

Chata Esty

Bělá pod Pradědem, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Krásná chata u lesa s bazénem a saunou

Chalupa Baba Jaga

Žacléř, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chaloupka v centru lyžařského areálu!

Chalupa Šuměnka

Lenora, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
až 46 osob! Se saunou, vířivkou, krbem

Penzion Hostějov

Hostějov, na okraji obce / města
Luxusní penzion v srdci Slovácka

Horský dům ARNY

Malá Úpa, v rekreační oblasti, u potoka
Horský dům s bazénem a saunou -SLEVA!!

Chata Malá Bystřice

Malá Bystřice, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chatička pro rodinku v klidném prostředí
1 - 19 / 19

Chaty a chalupy s koupací kádí

Chaty a chalupy s koupací kádí 1

Chaty a chalupy s koupací kádí jako nevšední forma zážitku

Velká část pracujících lidí touží po kvalitně strávených dnech volna. Někdy ale nemáme dost času na to, abychom se mohli rekreovat několik dní u moře. A tak raději zůstaneme doma. Mnoho lidí ale nemá vůbec tušení, že k plnohodnotné rekreaci často stačí jen vyjet za město a ubytovat se v levné, avšak komfortně zařízené chatě nebo chalupě s vlastní koupací kádí.

Kromě toho, že takové zařízení bývá zasazené do malebné přírody, káď nebývá jediná wellness vychytávka, která se na podobně zařízených místech nachází. Proto dovolená v chatě s koupací kádí rozhodně stojí za zkoušku.

Prvotřídní vybavení, které si získá kždého

Kdo hledá luxus a pohodlí za přijatelnou cenu, pro něj je dovolená v chatě doslova jako stvořená. Kromě toho, že si můžete vybrat, zda budete své volno trávit v lesní chatě, horské chalupě, ve srubu u jezera nebo ve vesnické dřevěnici či roubence, získáte maximální soukromí. To ocení nejen zamilované páry, které si přijedou užít vzájemnou blízkost, ale i rodiny s malými dětmi, které mohou být citlivé na okolní hluk.

V každé chatě a chalupě s koupací kádí najdete prostornou kuchyň, která je vybavená i pro náročnější přípravu jídel. To si posléze vychutnáte v jídelně, která může být opatřená i speciální dětskou židličkou. Kdo bude chtít, ten se usadí na pohodlný gauč a bude sledovat televizi nebo plameny šlehající z opravdového krbu.

V případě, že máte děti, ty pošlete vyřádit do herny s šipkami, stolním fotbalem či ping-pongem. Dospělí si mezi tím mohou odskočit do sauny, vířivky nebo do venkovního bazénu. Večer uspořádejte grilování u zahradního altánku s posezením. Celý den pak završíte tím, že se uložíte do některé z oddělených ložnic s vlastní toaletou a koupelnou.

Chaty a chalupy s koupací kádí 2

TOP destinace pro opočinek napříč Českem

Abyste ze svého prázdninového pobytu vytěžili co nejvíce, měli byste věnovat dostatek pozornosti vhodnému výběru lokace. Koupání v kádi si užijete třeba v Beskydech. Kromě jejich přírodních krás můžete prozkoumávat dosud neobjevená zákoutí Velkých Karlovic, Rožnova pod Radhoštěm nebo Pusteven. Neméně oblíbené jsou u turistů i Bílé Karpaty, které můžete jít objevovat z Vyškovce, Starého Hrozenkova a Lopeníku.

Příjemně se Vám bude odpočívat i v Jizerských horách. Sázkou na jistotu je Raspenava, Nové Město pod Smrkem i Frýdlant. Hodně kulturního vyžití Vám také nabídne Královéhradecký kraj. Kromě samotného Hradce Králové by se celé Vaší rodině mohlo líbit v Rychnově nad Kněžnou nebo v Trutnově.

Snadné vyřízení dovolené i na dálku

Každý se dnes snaží o to, aby mu plánování dovolené nezabralo moc času. Zároveň je ale nutné projít velkou spoustu nabídek a vyhodnotit, zda po všech stránkách vyhovují Vašim představám. Výjimku v tomto procesu nemá ani rezervace chat a chalup s koupací kádí.

Abychom Vám Vaše hledání co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro Vás bezplatného vyhledávacího agenta. Do něj zadejte všechny klíčové údaje, které se pojí s Vaším pobytem a on během chvíle udělá výtah všech možností, které splňují i pokročilé požadavky filtrace. Kromě tradičního data příjezdu a odjezdu zaškrtněte kolonku chaty a chalupy s koupací kádí. Dále můžete ve filtru zobrazovat nabídky pro konkrétní místa nebo takové, které Vám zajistí i další volnočasový program.

Chaty a chalupy s koupací kádí 3

Není problém u nás najít taková zařízení, která jsou vhodná pro pobyty rybářů nebo u kterých je lyžařský vlek. Chcete, aby byl blízko Vaší chaty nebo chalupy aquapark nebo aby ležela uprostřed rekreační oblasti? Potřebujete se na dovolené ubytovat i se psem, nebo máte malé děti a nechcete s sebou vozit celou dětskou výbavu? Ani taková přání pro nás nepředstavují žádnou překážku.

S dostatečným předstihem si u nás dokonce zařídíte chaty a chalupy s vlastní koupací kádí i na významné dny a svátky, mezi které patří Valentýn, Velikonoce či Vánoce. V tomto ohledu bychom Vám ale doporučili, abyste jednali co nejdříve.

Dovolená v chatě nebo chalupě s koupací kádí patří k opravdu zajímavým zážitkům, o které byste se rozhodne neměli nechat ochudit. Může být totiž něco lepšího než sledovat z vyhřáté nebo naopak příjemně chladivé kádě východ slunce či noční oblohu? Proto na nic nečekejte a zařiďte si její rezervaci ještě dnes.