Loading

Chaty a chalupy v lese

(27 objektů)

Chalupy Krásná

Krásná (okres Frýdek-Místek), mimo obce / města, v lese
Chalupy v lese - dokonalý klid pro Vás!

Chaty Alpina

Malá Bystřice, na okraji obce / města, v lese
Útulné dřevěné chaty s krbem, v lese

Chalupa Bumbálka

Červená Voda, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Levné ubytování na samotě

Chata U Rybáře

Bítov (okres Znojmo), v rekreační oblasti, v lese
Komfortné ubytování u přehrady v Podyjí

Tendr chaty Máchovo jezero

Doksy (okres Česká Lípa) - Staré Splavy, v rekreační oblasti, v lese
Soukromé letní chatky nedaleko jezera!

Chata Labaika

Harrachov, v rekreační oblasti, v lese
Prostorná chata u lesa v Krkonoších

Chata Wellneska

Deštné v Orlických horách, na okraji obce / města, v lese
Wellness chata pro rodinnou dovolenou

Chatová osada La Vida Doksy

Doksy (okres Česká Lípa), na okraji obce / města, v lese
Cenově výhodné chatky u pláže

Chata na Losenici

Nicov, na samotě, v lese
Snídaně a tří chodová večeře v ceně.

Chata Proseč

Jablonec nad Nisou, na samotě, v lese
Útulné ubytování pod rozhlednou!
1 - 27 / 27

Chaty a chalupy v lese

Chaty a chalupy v lese 1

Dovolená v harmonii s přírodou

Moderní způsob života nás často nutí k tomu, abychom přestali být v harmonii s přírodou. Může za to nejen neustálý stres a shon, ale i náročná práce, které se mnoho lidí věnuje místo blahodárného odpočinku a spánku. Abyste se z tohoto zběsilého tempa dokázali úspěšně vymanit, nezbývá Vám nic jiného než si naordinovat kvalitní dovolenou mimo město.

Ideální volbou je útěk do chaty nebo chalupy, která bude skrytá v hustém lese. Na Vaši psychiku ale zapůsobí i romantická dřevěnice na samém konci obce, ze které budete mít lesní porost doslova jako na dlani.

Vybavení a možnosti lesních chalup a chat

Možná jste o tom do této chvíle neměli nejmenšího tušení, ale chaty a chalupy, které stojí v lese mohou být jak velmi tradiční, tak opravdu luxusní. V obou případech je ale téměř jisté, že Vás jejich pronájem vyjde až o několik tisíc levněji, než pobyt v hotelu. Lesní chaty a chalupy Vám navíc dávají naprostou volnost v tom, jak budete trávit svůj den. Vzhledem k tomu, že mají svoji vlastní a plně vybavenou kuchyň, snídat můžete už v pět hodin ráno nebo až ve tři hodiny odpoledne. Sami si vyberete i to, zda si jídlo sníte v jídelně nebo si ho vezmete na zahradu, či terasu.

Když se budete nudit, posadíte se na pohovku v obývacím pokoji a budete sledovat televizi nebo oheň v hořícím krbu. Také se ale můžete vydat na výlet, grilovat, koupat se ve venkovním bazéně či dokonce relaxovat v zabudované sauně s vířivkou. Kdo má malé děti, ten jistě ocení prolézačky nebo hernu s šipkami, kulečníkem a sadou stolních her. Večer se pak uvelebíte v některé z oddělených ložnic, která bude možná disponovat svojí vlastní koupelnou. V mnoha případech není problém v lesní chatě nebo chalupě ubytovat i Vašeho čtyřnohého mazlíčka nebo v ní pořádat velké společenské oslavy. Což oceníte nejen během narozenin, ale třeba i v průběhu Silvestra.

Chaty a chalupy v lese 2

Nejkrásnější lesy, které v Česku najdete

Někdo by mohl říct, že každý les je stejný, ale nemohl by být dále od pravdy. Každé místo Vám nabídne zcela odlišný terén i jiné typy volnočasového vyžití. Naprostou klasikou je dovolená na Šumavě, která se pyšní úctyhodným množstvím památek a parků. Vyjet si můžete třeba do Horní Plané, Srní, Hamrů nebo Stožce.

Turisty v posledních letech přitahuje i Český les, který je důležitou oblastí regionu Chodska. Na jeho území vyzkoušejte chaty a chalupy v Peci, Nemanicích nebo v Rybníku. Perfektní letní prázdniny s rodinou si naplánujete i u Labských pískovců a v Českém Švýcarsku. Mezi tradičně nejoblíbenější destinace v této oblasti patří Arnoltice, Jetřichovice a Hřensko.

Lesní chaty a chalupy skoro jako na míru

Každý, kdo už někdy plánoval partnerskou nebo rodinnou dovolenou, ten ví, že se jedná o časově velmi náročnou činnost, při které je potřeba prohlédnout si velké množství nabídek. Abychom Vám tuto fázi co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme bezplatného vyhledávacího agenta, který udělá většinu práce za Vás. Jediné, co musíte udělat je to, že do něj zadáte základní údaje a požadavky, které se pojí s Vaším prázdninovým pobytem a posléze ho necháte, aby vybral jen ty výsledky, které odpovídají stanovenému profilu.

Kromě data příjezdu a odjezdu nezapomeňte označit údaj, že hledáte chaty a chalupy v lese. Dále můžete zadat, zda hledáte chaty a chalupy, ve kterých se ubytujete se psem, ubytování s bazénem, chaty a chalupy s vířivkou a saunou, nebo takové, které jsou vybavené bezbariérovým přístupem.

Chaty a chalupy v lese 3

Na základě toho, čemu se chcete na prázdninách věnovat lze hledat zařízení nedaleko aquaparků, jezer a lyžařského vleku. Najdete u nás i ubytování pro rybáře, jezdce na koních nebo pro nadšené cyklisty. Zkrátka nepřijdete ani v případě, že si v lesní chatě budete chtít uspořádat oslavu s větší partou přátel.

Co se týče rezervací lesních chalup a chat na svátky, je potřeba, abyste je dokončili včas. Lidé si ubytování volné na Velikonoce, Vánoce či Silvestra zařizují i s jednoročním předstihem. Může se proto stát, že pokud budete příliš dlouho čekat, zbyde na Vás několik posledních volných kapacit, které nemusejí stoprocentně vyhovovat Vašim představám. Což by byla dozajista škoda.

Když dorazíte na vybrané místo pobytu, nezapomeňte si vypnout telefon. Teprve pak si dokážete vychutnat okolní přírodu naplno. Domů se poté vrátíte s novou dávkou sil, které využijete ve svém každodenním životě.