Loading

Chaty a chalupy u jezera

(19 objektů)

Chaty Vesna Aviv

Litohlavy, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Chaty u lesa v blízkosti vodní nádrže

Pohádkový srub Salaš

Salaš, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Srub u lesa s vlastním rybníkem!

Blaťácká chalupa

Nová Bystřice, v obci / ve městě, u vody
v České Kanadě. Pěkná chata se saunou

Selské stavení

Chlum u Třeboně, na okraji obce / města, u jezera
Úžasný klid, sluneční terasa, jezera...

Chata Na Louce

Lančov, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Větší chata 200 m od Lančovské zátoky

Modrý sklep Velké Bílovice

Velké Bílovice, mimo obce / města, u vody
Ubytování s krásnym výhledem na vinice

Vila Lipno

Frymburk (okres Český Krumlov), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Vila Lipno **** 30.5.-13.6. 16.900/týden

Chata Lucka

Bítov (okres Nový Jičín), v rekreační oblasti, u jezera
Ubytování u písečné pláže s půjčovnou!

Chalupa Cetoraz

Cetoraz, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chalupa s bazénem a stolním tenisem

Roubenka Rozkoš

Nové Město nad Metují - Lhota u Nahořan, v obci / ve městě,...
Romantika s wellness u jezera...
1 - 19 / 19

Chaty a chalupy u jezera

Chaty a chalupy u jezera 1

Chaty a chalupy u jezera si oblíbí celá Vaše rodina

Nejspíš se shodneme na tom, že aby se letní dovolená vydařila, měla by mít Vámi vybraná destinace vhodné podmínky ke koupání. Ne každé město nebo obec má ale bazén nebo rybník, ve kterém byste se mohli svlažit v mnohdy neúnosně parných dnech. Není proto žádný div, že se mnoho turistů naučilo jezdit do chat a chalup, které jsou v bezprostřední blízkosti jezer. Některá z nich jsou vyhlášená i za hranicemi krajů, ve kterých se nachází. U jiných jde naopak o čistě lokální záležitost, o které nemají příchozí turisté často ani tušení.

Známá i méně známá jezera, která jsou vhodná k letnímu koupání

Nebyl by to řádný seznam, kdyby v něm chybělo Máchovo jezero. Tato vodní plocha se rozkládá u Doks, jen kousek od Kokořínska. Abyste to neměli do vody moc daleko, kromě ubytování v Doksech můžete vsadit i na to ve Starých Splavech. Mezi další oblíbené vodní plochy, které jsou vhodné k letní rekreaci patří jezero Kristýna, které byste našli jen několik minut cesty od centra Hrádku nad Nisou. Dobře dostupné Vám bude i z Chotyně.

Další jezero, které rozhodně nesmíme vynechat je jezero Milada. Pokud se stane cílem Vaší cesty, ubytujte se v Ústí nad Labem, Modlanech nebo v Chlumci. Oblíbené je i jezero Benedikt u Mostu, v blízkosti kterého objevíte mnohé možnosti sportovního vyžití. Pěknou dovolenou zažijete i u jezera Michal, které sousedí se Sokolovem.

Chaty a chalupy u jezera 2

Co získáte ubytováním v chatě, nebo chalupě?

Chaty a chalupy rekreantům nabízejí širokou škálu výhod, které dokáží předčit i jinak protěžované penziony a hotely. V první řadě jim mohou konkurovat cenovou dostupností. Také si v nich dokážete naplánovat čas i stravování podle sebe. Nesmíme zapomínat ani na to, že v chatě ani v chalupě nebudete rušení žádnými dalšími hosty, kteří mohou mít výrazně odlišné návyky. Někdo považuje za výhodu i skutečnost, že si může vybrat, zda se ubytuje v tradiční chatě, chalupě, dřevěnici, roubence nebo rovnou ve srubu.

Ať už je Váš favorit jakýkoliv, můžete se spolehnout, že zařízení bude mít svou vlastní plnohodnotnou kuchyň s jídelnou. V žádné chatě ani chalupě nesmí chybět ani obývací pokoj s pohodlnou sedačkou, televizí a krbem. Děti si zahrají šipky nebo stolní hry v herně, zatímco Vy si odpočinete v zabudované sauně nebo vířivce. Větší chaty a chalupy mají i několik oddělených ložnic s vlastní toaletou a koupelnou. V případě, že se ubytujete v chatě nebo v chalupě, která bude v chatové osadě, lze využít i její venkovní hřiště nebo půjčovnu lodí a dalších sportovních potřeb, které by Vám mohly u jezera přijít vhod.

Expresní rezervace dovolené z domova

Čas je nejdražší komodita, kterou máme. Proto je moudré jím nemrhat a hledat chytrá řešení, která dokáží vyřešit většinu věcí za Vás. Abychom Vám ukázali, že to s respektem Vašeho času myslíme vážně, vytvořili jsme online vyhledávacího agenta, s jehož pomocí si zvládnete zařídit prázdninový pobyt u vody během několika minut. A to bez toho, aniž byste museli opouštět pohodlí svého domova.

Chaty a chalupy u jezera 3

Náš bezplatný vyhledávací agent funguje tak, že do něj zadáte základní údaje o Vaší dovolené. Kromě data příjezdu a odjezdu to znamená i vyplnění informací o tom, že hledáte chatu a chalupu u jezera. Toto místo se dá ještě upřesnit i podle konkrétní lokace, která je Vám sympatická, nebo do které to máte nejblíže.

Výsledky, které se před Vámi objeví můžete dále filtrovat podle vnitřního jakož i venkovního vybavení, podle toho, zda je vhodné pro rodiny s dětmi, nebo se v něm ubytuje i Váš pes. Na dvě kliknutí také dokážete zjistit, zda je Vámi vybraná chata či chalupa volná na prodloužené víkendy či během svátků. V těchto případech ale postupujte rychle. Ve zvláštní termíny a o delším volnu si chce hodně lidí odpočinout od každodenní rutiny, takže značná část kapacit může být zaplněná už několik týdnů dopředu. Proto není na škodu udělat rezervaci i s jednoročním předstihem.

Když máte objednávku ubytování u jezera hotovou, jeďte si koupit nové plavky a dostatečné množství opalovacího krému pro celou Vaši rodinu. Dobrou volbou je i nákup vodního vybavení a her, které zabaví jak děti, tak dospělé. A rekreace může pomalu začít!