Loading

Chaty a chalupy s vnitřním bazénem

(7 objektů)

Ubytování a Tréninkové centrum Slapy

Drevníky, na okraji obce / města
Vnitřní vyhřívaný bazén a finská sauna

Chalupa Hůrka

Předslav, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chalupa s bazénem a tenisem na Šumavě!

Chalupa 73

Teplice nad Metují, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Chalupa v Adršpašských skalách s bazénem

Horská chalupa U lyžaře

Benecko, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Horská chalupa pod střediskem Benecko!

Chalupa u Holanů

Sobotka, na okraji obce / města, u potoka
Chalupa s vnitřním bazénem

Horský dům ARNY

Malá Úpa, v rekreační oblasti, u potoka
Horský dům s bazénem a saunou -SLEVA!!

Chalupa Březí

Březí (okres Břeclav), na okraji obce / města, v centru města
Chalupa se dvěma bazény a wellnessem!
1 - 7 / 7

Chaty a chalupy s vnitřním bazénem

Chaty a chalupy s vnitřním bazénem 1

Koupání po celý rok? V chalupách a chatách s vnitřním bazénem!

Milujete zimní prázdninové pobyty, ale vadí Vám, že se během nich nemůžete koupat? Řešením je buď výběr destinace, ve které je aquapark nebo tento požadavek oželet. Nebo ne? Ne v případě, že se rozhodnete prodloužit si sezónu koupání během dovolené v chalupě nebo v chatě s vnitřním bazénem. Jejich výhodou je přívětivá cena, kterou snižuje i fakt, že bude oproštěná od celodenního vstupného do nejbližšího bazénu. To ale není celý seznam důvodů, proč byste měli dát takovým prázdninám šanci.

Proč právě chata nebo chalupa s vnitřním bazénem?

S výčtem výhod pronájmu chalup a chat s vnitřním bazénem začneme hezky od samého začátku. Mimo již zmíněnou cenovou dostupnost jsou vhodné k různým typům rekreačních pobytů. Skvěle poslouží jak rodinám, tak párům. Svou porci zábavy v nich obdrží i větší skupiny přátel i cestovatelé z řad seniorů, kteří vyžadují pohodlí a klid. Ve většině případů je možné v nich ubytovat i psy, což je jasné plus v porovnání s penziony a hotely.

Ani jejich vybavení Vás nenechá pochybovat o tom, že jste si vybrali správně. Kromě kuchyní a jídelen Vám nabídnou společenské místnosti s televizí a plně funkčním krbem. Dále v nich najdete samostatné koupelny s toaletou a několik komfortně zařízených ložnic. O zábavu se pak postará knihovna, herní koutek, společenské hry nebo venkovní altánek s grilem. Mimo vnitřní bazén bývá v chatách také sauna s vířivkou a mini bar. A pokud zjistíte, že Vám prázdniny v chatě příliš nesvědčí? Nevadí. Stále ještě můžete vyzkoušet, jak se Vám bude plavat ve vnitřním bazénu srubu, vily, prázdninového domu či v roubenky.

Chaty a chalupy s vnitřním bazénem 2

Lokalita je polovina úspěchu

Mimo vybavení chalup, chat a srubů a velikosti vnitřního bazénu by Vás měla zajímat i lokalita, ve které se Vaše ubytování nachází. Vzhledem k tomu, že Vám vnitřní bazén nabízí celoroční koupání, zvolte si rodinný prázdninový pobyt na horách, v bezprostřední blízkosti vleku nebo sjezdovky. Z vhodných míst bychom mohli zmínit Zlaté Hory v Jeseníkách, krkonošské Benecko nebo turisticky hojně vyhledávanou Pec pod Sněžkou.

Pokud dáváte přednost toulkám přírodou, vyberte si Volary, které jsou nedílnou součástí Šumavy, Krupku v Krušných horách nebo Tanvald, který leží v podhůří Jizerských hor. Bohaté kulturní vyžití Vám naopak nabídne Olomouc, Strážnice nebo Kutná Hora. Své příznivce si dozajista najde i méně turisticky vytížený Žďár nad Sázavou, Boskovice či Blansko. Kdo by chtěl koupání ve vnitřním bazénu spojit i s denním pobytem v lázních, tomu se bude líbit v Luhačovicích, Velkých Losinách nebo v Poděbradech.

Další možnosti ubytování s dostupným vnitřním bazénem

S vnitřními bazény se setkáte i v některých penzionech a zpravidla také v hotelech. Menší zastoupení mají v apartmánech a privátech, ve kterých je přeci jen častěji k vidění vířivka. Vnitřní bazény mívají i horské chalupy, lesní chaty a příměstské prázdninové domy. Zvolit si můžete i pronájem vily či srubu v rekreačním středisku nebo přímo v areálu aquaparku a lázní.

Chaty a chalupy s vnitřním bazénem 3

Pokud máte o podobě své dovolené v cenově dostupné chalupě nějaké další představy, zadejte je do našeho bezplatného vyhledávacího agenta. V něm si kromě typů ubytování a termínů vybíráte i z konkrétních lokací nebo aktivit, které byste chtěli během chvíle volna vyzkoušet. Kromě jízdy na koni to může být i koupání v aquaparku, lyžování v konkrétním skiareálu a podobně. Také si ověříte, jaké volné kapacity se nabízejí na svátky a další důležité akce, mezi které se řadí třeba Silvestr.

V případě, že nejste příliš počítačově zdatní nebo si i přes všechny vychytávky nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Rádi Vám zašleme aktuální nabídku volných kapacit ve Vámi vybrané oblasti a poradíme Vám, jak úspěšně dokončit objednávku a rezervaci termínu.

Pak už jen stačí, abyste se svými plány podělili s partnerem, přáteli či rodinou, zabalili si věci a jeli si společně užívat. Rozhodně si ale nezapomeňte vzít plavky. Ať z koupání ve vnitřním bazénu vytěžíte maximum.