Chata s venkovním bazénem a jezírkem!

Akce od září do 15. prosince - sleva - 20% na všechny typy ubytování

Zveme Vás do naší krásné Chalupy Světnov, která se nachází v obci Světnov, 7 km severně od Žďáru nad Sázavou, na území jedinečné chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nejen skvělé možnosti na cyklistiku a turistiku, jakož i vyhřívaný zastřešený bazén s protiproudem dodá Vaší dovolené nepopsatelné kouzlo.

Přicházet na nové myšlenky během Vašich neobyčejných dnů můžete v upravené zahradě naší chalupy s jezírkem. Pokud máte rádi procházky, klidně se vydejte na kole nebo i autem do okolí. Nadšeni rybáři si uloví své kořisti v Rybníku Velké Dářko a . Ti, co preferují koupání v přírodních vodách, ti se potěší blízké Vodní nádrži Pilská a Strž - přímo v místě. Barokní a klasicistní úpravy si dozajista užijete při návštěvě Zámku Přibyslav. Duchovně věřící si mohou naplánovat výlet k Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře v Žďáre nad Sázavou.

Přežít báječné chvíle s nejbližšími můžete v naší Chalupě Světnov, která nabízí prostor pro maximálně 9 hostů. V přízemí je našim hostům pro trávení volných chvil připravena obývací místnost s krbem, CD/DVD přehrávačem, rádiem a gaučovým sezením (sloužím jako přistýlka pro dvě osoby). Odtud se dostanete i k bazénu nebo k samostatné toaletě. Na patře si své vynikající speciality nachystáte v nadstandardně vybavené kuchyni s el. spotřebiči, kuchyňským nádobím a jídelním sezením. Rovněž se zde nachází koupelna s vanou a toaletou.

Dostat se do říše snů můžete v jedné 2-lůžkové ložnici s balkonem, rozkládacím gaučem a televizí se satelitním příjmem. Druhá 3-lůžková ložnice s balkonem, televizí se satelitním příjmem je tvořena třemi samostatnými lůžky a gaučem, který po rozložení slouží jako přistýlka pro dva hosty. V chalupě jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Ve vyhřívaném krytém bazénu s protiproudem, chrličem a hvězdným nebem se do sytosti zrelaxujete. Upravená zahrádka se přímo nabízí k odpočinutí na houpačce nebo posezení. K dispozici je také krb, ohniště a uzamykatelný zastřešený přístřešek (altán) i pro kola. Bonusem je venkovní sprcha. Majitel příležitostně využívá vlastní byt v přízemí (se společným vchodem s chalupou). Domácí mazlíček majitele Vás pohlídá během pobytu. Parkování je přímo u objektu. Poznejte krásy okolí, prožijte nádherný pobyt u nás. Těšíme se!