Loading

Ubytování s bazénem na Šumavě

(21 objektů)

Apartmány Green Stone

Lipno nad Vltavou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Luxusní apartmány s vlastním wellness

Penzion St. Leonhard

Nýrsko, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Penzion pro klidnou dovolenou na Šumavě

Chalupa u Šidlů

Černá v Pošumaví, v obci / ve městě, u potoka
Chalupa s bazénem v blízkosti jezera

Apartmány Ernesta Club Lipno

Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě, u vody
Klidná dovolená u vody, za výhodné ceny

Apartmán u Řežábků

Kolinec, na okraji obce / města
Apartmán s bazénem na předhůří Šumavy

Penzion Siesta

Želnava, v obci / ve městě
Rodinný penzion se zahradou a jezírkem

Vila Lipno

Frymburk (okres Český Krumlov), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Vila Lipno **** 29.2.-14.3. jen 16.900

Penzion Šerhant

Český Krumlov, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Penzion s bazénem, u Českého Krumlova

Černá Růže - restaurace a penzion

Rejštejn, v obci / ve městě, u řeky
Nové moderní pokoje, venkovní bazén

Penzion Splněný sen

Strašín, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Nádherná poloha pro jakýkoli pobyt
1 - 21 / 21

Ubytování s bazénem na Šumavě

Ubytování s bazénem na Šumavě 1

Dovolená na Šumavě s celoročním koupáním

K řádné dovolené patří kromě poznávání památek a relaxace i aktivní sport. V současné době dává velká část lidí zelenou pěší turistice a jízdě na kole. Stálicí je ale i koupání ve vodních nádržích, jezerech a bazénech. Pokud bychom se zaměřili na oblast Šumavy, ta Vám kromě Lipna nabídne jen několik skromných možností. Jezera, řeky a potoky, které objevíte v chráněné oblasti jsou totiž pouhou potěchou pro oko.

V případě, že se ale nehodláte dovolené s koupáním vzdát, nemůžete udělat nic jednoduššího, než že si zarezervujete ubytování na Šumavě s vlastním bazénem. A to jak s tím, který je nainstalovaný venku, tak s tím, který si s rodinou užijete uvnitř.

Co dalšího Vám prázdninové ubytování s bazénem nabízí?

Bylo by bláhové si myslet, že komfortně zařízené a zároveň cenově dostupné ubytování na Šumavě Vás ohromí pouze bazénem. Ať už si vyberete chatu v lese nebo chalupu na horách, ubytování v rekreační oblasti, prázdninový dům, dřevěnici, roubenku u jezera nebo plně vybavený apartmán či privát, vždy můžete počítat s několika ložnicemi, koupelnou, prostornou kuchyní i společenskou místností s jídelnou. V závislosti na typu zařízení v něm objevíte i krb, televizi, deskové hry či hernu s šipkami a stolním fotbálkem. Poskytovatelé ubytovacích kapacit Vám ale mohou zpříjemnit Váš pobyt i saunou nebo vířivkou. Velmi oblíbené jsou i chaty a chalupy s grilem a s venkovním posezením v altánku.

Pro ty z Vás, kteří si přejí dovolenou s kompletním servisem, můžeme doporučiť také hotely nebo penziony. Většina z nich disponuje vlastní restaurací a tak nemusíte ztrácet čas přípravou jídla pro rodinu. V mnoha ubytovacích zařízeních najdete i dětské hřiště nebo dokonce wellness zónu pro dospělé.

Ubytování s bazénem na Šumavě 2

Některé z nich jsou v bezprostřední blízkosti sjezdovky či vleku. Také se v nich ubytuje rodina s malými dětmi nebo třeba se psem. Kdo přijede na Šumavu s přáteli, ten si dokáže uspořádat i nezapomenutelnou oslavu. Ubytování u vody umožňuje rybaření.

Tipy, kde by se Vám mohlo líbit

Kdo dával v zeměpise alespoň trochu pozor, ten ví, že Šumava je značně rozlehlá. Nemusí být proto snadné si vybrat místo, které bude plně vyhovovat Vašim představám o tom, jak by měly Vaše vysněné prázdniny vypadat. Pokud Vám smíme radit, vsaďte na Srní, Horskou Kvildu nebo Kvildu. V bezprostřední blízkosti všech zmíněných obcí je přírodní památka Povydří a Jezerní slať. Přímo v Srní je navíc vlčí výběh, ve kterém si budete moci z bezpečné vzdálenosti prohlédnout běžný den těchto fascinujících zvířat.

Hodně oblíbené jsou i destinace jako je Borová Lada, Kubova Huť nebo Lenora. Od nich je to, co by kamenem dohodil k Boubínskému pralesu, Zátoňské hoře, Velké Nivě a ke Splavskému rašeliništi. Pohádkovou dovolenou ale prožijete i ve Stožci, kterému vévodí dřevěná kaple v lesích a Stožecká skála. Během chvíle si z něj také naplánujete cestu do Spáleného nebo Vltavského luhu. V případě, že si troufáte na delší procházky a túry, se z něj projdete i k Jelenímu vrchu a k Trojmezné hoře. Ta je známá tím, že je z ní výhled na hranici tří států. Pokud dáváte přednost větším turistickým střediskům, líbit se Vám bude v Kašperských Horách, Volarech či Vimperku.

Jeďte na dovolenou ještě dnes!

Ať už si chcete levné ubytování na Šumavě s bazénem užít na jaře či v zimě, rozhodně se Vám vyplatí, když s rezervací nebudete nijak dlouho otálet. Vzhledem k její oblíbenosti by se mohlo totiž lehko stát, že Vám ho někdo vyfoukne přímo před nosem. Pokud plánujete na Šumavě strávit Valentýna, Velikonoce či Silvestr, rozhodně neuděláte nic špatného, pokud si své ubytování s bazénem domluvíte už několik týdnů, či dokonce měsíců dopředu.

Ubytování s bazénem na Šumavě 3

Také se ale může stát, že i přes veškerou vynaloženou energii a úsilí nemáte jasno v tom, kam přesně chcete jet. Místo toho, abyste si dělali těžkou hlavu použijte našeho bezplatného vyhledávacího agenta. Do něj zadáte své představy o tom, kam a kdy chcete jet, včetně toho, zda máte nějaká speciální přání (ubytování s bazénem, ubytování se psem, ubytování u vleku...) a necháte si vyhledat všechny kapacity, které Vaše požadavky beze zbytku splňují. Poté už jen provedete rezervaci ubytování a máte hotovo. Výhodou tohoto postupu je skutečnost, že si jeho prostřednictvím dokážete naplánovat dovolenou i ze dne na den. Nepřijdete tedy o žádný cenný čas, který byste jinak strávili zdlouhavým čekáním.

Cenově dostupná dovolená na Šumavě, kterou navíc můžete prožít v pohodlí soukromého bazénu pro Vás bude skvělým impulzem, který Vás inspiruje k tomu, abyste si podobný odpočinek dopřávali častěji. Zároveň budete mít jistotu, že si ho užije celá Vaše rodina. Proto na nic nečekejte a vrhněte se do víru dobrodružství ještě dnes.

Názory a doporučení

Zdeněk Sedlák (ubytovatel) 5.4.2020
Sušice leží v těsném sousedství Šumavského Národního parku - je zde nespočet možností pro letní i zimní turistiku. Namátkou jmenujme alespoň nějaké lokality - Annín, Kvilda, Horská Kvilda, Čeňkova Pila, Srní, Prášily, Antýgl, Modrava, Železná Ruda a spousta dalších...
Jiří Husák (ubytovatel) 3.4.2020
Šumava, nádherná příroda, koupání, cyklistiky, plachtění, lyžování, běžky, splouvání Vltavy, .... Nádherné památky na dosah - Český Krumlov centrum, zámek a zámecká zahrada - Unesco, klášter Vyšší Brod, klášter Zlatá Koruna, hrad Rožmberk, Vítkův Kámen, Schwarzenberský plavební kanál....I Frymburk je místo s pěknou atmosférou. 48 km Linze.
Jitka Kováříková (ubytovatel) 3.4.2020
Vimperk, brána Šumavy. Region, o kterém bylo napsáno mnoho. Přijedete-li, určitě Vám velmi rádi doporučíme místa, která stojí za prožití. Šumava je naše láska, nádherná je v kteroukoliv dobu. Je-li člověk schopen vnímat krásu okolo sebe, nemůže odjíždět zklamán. Těšíme se na Vás.
Alexandra Růžičková (ubytovatel) 2.4.2020
Národní park Šumava. Vlci na Srní. Řeky: Vydra, Otava. Keltská hostorie: Obří hrad, Sedlo. Sklářská historie. Města: Kašperské Hory, Sušice. Hrady: Kašperk, Velhartice.
Jitka Kováříková (ubytovatel) 1.4.2020
Bezesporu jedna z nejkrásnějších oblastí Česka, která stojí za zažití. Každý, kdo miluje přírodu si najde něco, co ho silně osloví a způsobí, že Šumava je láska na celý život.
Josef Haláček (ubytovatel) 30.3.2020
Jižní Čechy jsou regionem přírody, turistiky, cyklistiky, hradů a zámků.
Michaela Váňová (ubytovatel) 25.3.2020
V okolí Českého Krumlova je mnoho památek například hrad Rožmberk, kláštery ve Zlaté Koruně a Vyšším Brodě, zříceniny Velešínský hrad a Dívčí kámen. V okolí lesy a řeky s možností mnoha sportovních vyžití.
Stanislava Šerhantová (ubytovatel) 11.3.2020
Doporučuji Český Krumlov a návštěvu infocentra. Kde dostanete aktuální informace o akcích všeho druhu ve městě i okolí. Lipensko. Každý si v našem regionu vybere nabídku akcí ke své spokojenosti.
Lenka Pechoušková (ubytovatel) 10.3.2020
Stožec nabízí ubytování v srdci Národního parku Šumava a je ideálním místem pro rekreaci a poznávání šumavské přírody. Z obce je výborné vlakové spojení do okolí (Lipno, Český Krumlov, Volary, Prachatice, Nové Údolí). Od jara do podzimu je Stožec dokonalým místem pro cyklistiku, in - line bruslení a turistiku. V zimním období jsou perfektní podmínky pro lyžování v německém Mitterdorfu (15 minut od domu, cenově velmi výhodné rodinné jízdné) vhodné i pro nejmenší lyžaře, nejbližším střediskem jsou pak České Žleby (5 minut). V okolí Stožce je při dostatku sněhu upravována i řada běžkařských tratí.
Lucie Brozman (rodina s malými dětmi - návštěvník) 7.3.2020
Pohádková krajina.
Lenka Volfová (ubytovatel) 5.3.2020
Region se vyznačuje typickou šumavskou přírodou, lesy, louky, kopečky až kopce. Sousedíme s Českým lesem (Domažlicko), který též nabízí svá kouzla.
Ing. arnoštka Zdenkovićová (skupina - návštěvník) 23.2.2020
Kousek Český Krumlov, Prachatice, každý si najde co ho zajímá.
Libuše Hofmanová (ubytovatel) 21.2.2020
Kašperk - nejvýše položený královský hrad v Česku (886 m n. m.), Amálino údolí - přírodní rezervace s biotopy skalisek, mokřadů, pramenišť a porostů, Mrázové stěny - skalní útvary vzniklé mrázovým zvětráváním, Javorník - rozhledna, Pustý hrádek - zřícenina naproti hradu Kašpek, Sedlo u Albrechtic - druhé nejvýše položené laténské hradiště v Čechách, Národní park Šumava - vznikl v roce 1991 z části území původní Chráněné krajinné oblasti Šumava. Účelem jeho vzniku bylo ochránit pestrou mozaiku unikátních rozsáhlých rašelinišť, smrkových i bukových pralesů, horských luk, nespoutaných řek a ledovcových jezer. Jako jeden z největších souvislých komplexů lesa ve střední Evropě je nazýván Zeleným srdcem Evropy, města: Sušice - aquapark, offpark, Kašperské Hory - muzeum Šumavy, komentované prohlídky, šumavské bylinné lázně
Alexandra Růžičková (ubytovatel) 21.2.2020
Šumava je nádherná a stojí za to ji poznat.
Dana Heřmanová (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 20.2.2020
super
Martin Niedl (ubytovatel) 18.2.2020
Českokrumlovský region a jeho okolí disponuje čistou a okouzlující přírodou, kde se nachází řada zajímavých míst a památek a je skvělé to vše objevovat při pěší nebo cyklo turistice, ale také při vodní turistice na řece Vltavě, kde při pěkném počasí můžete pádlovat od Dubna do Listopadu, tedy nejen při exponovanějších víkendech letních prázdnin. Navštivte Hrad Rožmberk, zříceninu hradu Dívčí Kámen, keltské oppidum Třísov, horu Kleť s rozhlednou odkud uvidíte Alpy, Čertovu Stěnu, Frymburk a mnoho dalších míst.
Jaroslav Krejčí (mladý pár - návštěvník) 14.2.2020
V našem termínu nebyl ani sníh a ani led. Škoda. Jinak v létě je tady nádherně.
Bc. Michal Riedel (ubytovatel) 13.2.2020
Nespočetné množství zimních a letních aktivit po celém Lipensku obrovské vyžití pro každého!!!
Ondřej Vachel (ubytovatel) 9.2.2020
Co vše vám může Lipno nabídnout? cyklistika, jachting, paddleboarding, rybaření, lyžování, bruslení, motorové čluny Zima sjezdovky: Ski Resort Lipno (CZ), Sternstein (AT), Hochficht (AT) Zima běžky: Bohmerwald Arena (AT), Frymburk, Kramolín Zima brusle: Lipenská magistrála Zima snowkiting: Loděnice Lipno, Černá v Pošumaví​ Bazén, Wellness, Fitness centrum, Aquapark Lipno , Aquapark Frymburk, Hopsárium Bobová dráha Lipno Adventure Golf Lipno Spolupracujeme s jachtařskou školou a půjčovnou motorových člunů– vachelboat.cz
Zdenek Zavičák (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 6.2.2020
Jezera, Bílá strž
Emília (sólo host - návštěvník) 28.1.2020
Supr.
Ivo Kopka (ubytovatel) 15.1.2020
Nedaleko Strakonice, mlýn Hoslovice, záky Kratochvíle a Vimperk, hrad Helfenburk, Šumava - Boubín, Kvilda atd.
Martin Matyáš (ubytovatel) 12.1.2020
CHKO Šumava a vše co skýtá Bavorsko, Rakousko, trojmezí - vše dostupné.
Josef Rychlík (ubytovatel) 8.1.2020
Nádherná příroda, nespočet možných aktivit, skvělá atmosféra....
Lukáš Blecha (sólo host - návštěvník) 2.12.2019
Hrad Kasperk, Rozhledna Javornik, Poledník plus krásná příroda na Šumavě.
Veronika Březinová (ubytovatel) 26.11.2019
Lipno, Rožmberk nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou.
Lubomír Harna (ubytovatel) 25.11.2019
Výchozí místo pro výlety na Šumavě, lyžařský areál Kobyla - Zadov 2 km, Churáňov 4 km.
Růžena Kramlová (ubytovatel) 24.11.2019
Centrální Šumava, běžecké i sjezdové lyžování, turistika, cykloturistika, houbaření, příroda, historické památky.
Jaroslav Lebeda (ubytovatel) 19.11.2019
Šumava Chráněná krajinná oblast, Národní park, výběhy s vlky a jeleny, rašeliniště, lesy, zvěř, koně, Policie Modrava.
Jiiří Tušl (ubytovatel) 5.11.2019
Velmi vyhledávaný region centrální Šumavy vhodný jak pro zimní, tak pro letní dovolenou.