Apartmán s balkonem na jižní Moravě

Apartmán Ilona najdete v klidné části města Mikulov, v okrese Břeclav, na jižní Moravě. Město leží v těsné blízkosti rakouských hranic, nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny.

Sportovní i kulturní vyžití je v Mikulově samozřejmostí. Cyklisté se určitě rádi napojí na trasy, které je přes vinice zavedou do Lednicko-valtického areálu nebo až k rakouským sousedům. Na turistiku Vás vylákají Pavlovské kopce v CHKO Pálava, kde narazíte také na dvě zříceniny. Z historických památek v Mikulově zmíníme například zámek, kapli Svatý kopeček či Dietrichsteinskou hrobku. Nedaleký Lednicko-valtický areál se může pochlubit zámky Lednice a Valtice, minaretem, zámečkem Belveder a dalšími budovami a také parky, zahradami a jezírky. Pokud se Vám žádá strávit čas u vody, zajděte na koupaliště přímo v Mikulově nebo do obce Pasohlávky, kde najdete pláž i jeden z největší aquaparků v republice.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v apartmánu pro maximálně 4 dospělé osoby (při pobytu s dětmi je možné navýšit kapacitu). Apartmán se nachází ve druhém patře činžovního domu. Skládá se z ložnice, obývací místnosti, kuchyně a koupelny. V ložnici najdete manželskou postel a další lůžka vzniknou rozložením pohovek v obývací místnosti. V případě potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. Jak v ložnici, tak i v obývací místnosti je umístěna televize.

Kuchyň je kompletně vybavena pro přípravu Vašich vlastních jídel, k dispozici je Vám zde keramická varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, kávovar, myčka nádobí a nechybí ani jídelní posezení. Samozřejmou součástí apartmánu je koupelna s rohovou vanou a toaletou.

Zajištěno je pro Vás bezplatné WiFi připojení na internet. K bytu patří i prosklený balkon s posezením. V prvním patře budovy najdete soukromou uzamykatelnou kóji, kde můžete odložit kola. U budovy je možné bezplatně parkovat. Těšíme se na Vás v apartmánu Ilona!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Jen manželské páry, Starší než 25 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky